Zeman  Juříček T.

Hráči na střídačce
Zdražil V., Smolík(86´Mičánek), Zdražil T.(71´Ayebeng) , Panovský J., Kyjovský

Střelci branek
36´ Mohamed Traoré z penalty, 45´ Juříček Tomáš

Článek o utkání

Zápas dvou rozdílných poločasů nabídlo utkání 3. kola mezi hráči Letonic a Tišnova.

10. min rohový kop míč prošel velkým vápnem a na zadní tyči vykopával domácí hráč z brankové čáry. Následná střela Chlupa těsně minula tyč.
18. min Juříček utekl po levém křídle a jeho přízemní centr usměrnil Zeman do tyče. Od ní šel míč zpátky k Juříčkovi a jeho další centr nedostal do branky hlavou z malého vápna Ayebeng.
21. min další kontr Juříčka, jehož střela šla mimo bránu.
25. min po narážečce od Zemana šel z boku sám na brankáře Ayebeng. Jeho střelu brankář nohou vyrazil.
30. min. první šance domácích. Po průniku domácího hráče do vápna byla jeho střela zblokována a na zadní tyči ji další dobíhající hráč nedokázal ve skluzu usměrnit do brány.
36. min po šanci domácích, kterou hosté odvrátili šel do brejku Juříček, jehož centr zastavil obránce v pokutovém území rukou. Nařízenou penaltu Traoré proměnil. 0:1
40 min. po centru Juříčka byl sám před brankářem Ayebeng, ale opět neproměnil.
44 min. prošel od rohového praporku Zeman, našel na vápně volného Schottenbergera, jehož střela mířila těsně nad domácí branku.
45 min. rohový kop Juříčka skončil přímo v domácí brance. 0:2

Druhý poločas byla hra i díky nepřesnému sudímu rozháraná a neurovnaná. Tišnov již zdaleka neměl takovou herní převahu jako v 1. poločase a domácí hrozili zejména ze standartních situací.
69. min v době, kdy byl mimo hřiště ošetřovaný Chlup, utekl po naší levé straně domácí hráč a překonal Juříčka 1:2
73. min. Traoré pronikl do vápna. Jeho křížná střela mířila těsně mimo.
78 min. rohový kop domácích a po závaru skončil míč na tyči hostující branky.