30. kolo - KP muži (24. hrané)06.05.2019
1:4 (0:3)

SK KRUMVÍŘ

Branky: 49' Babička (pokutový kop) - 5' Charvát, 26' Ondroušek, 39' Klíma (vlastní), 83' Němeček

Jícha

Vít R., Klíma, Chlup, Mičánek T.

Seyfert, Mašek Jiří., Serafin, Sedláček

Babička, Mašek M.

Střídali: 46' Mičánek (Dvořák), 46' Sedláček (Vejrosta)

Do utkání jsme nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy. Nově se uvedl mezi muži mladý dorostenec Ivan Sedláček, který nastoupil v základní sestavě. V 6' přišla chyba, když jsme zahráli malou domů, ale přihrávka neměla důraz, čehož využil hostující hráč a dal první branku utkání. Ve 26' unikl hostující hráč, který podél T. Jíchy, který proti tomuto hráči vyběhl, zvyšuje na 0-2. Pak jsme se dostali do šance i my a to v 30', když se prezentoval hlavičkou Radek Vít, ale jeho pokus skončil nad brankou hostujícího brankáře, kterého jsme v prvním poločase moc neprověřili. Aby toho nebylo málo, tak se ve 39' centr před branku nešťastně odrazil od Jirky Klímy do vlastní branky. Poločas tak skončil 0-3, když jsme si 2 branky dali prakticky sami.

Ve druhém poločase jsme se dostali hned v první minutě do obrovské šance. Tomáš Jícha rozehrál akci, která šla z obrany na jeden dotek až před branku hostů, ale střela Kevina Babičky skončila těsně nad. Kluky to najednou nakoplo a začali hosty přehrávat, zlepšili přihrávky, pohyb. Ve 49' byl v pokutovém území faulován Chlup a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Kevin Babička. I nadále jsme hosty přehrávali, ale co nás po celou dobu trápí, je koncovka. To se projevilo i v dnešním utkání. Jirka Chlup v dobré šanci přestřelil, další tutovky postupně spálil Martin Mašek a po něm i Jirka Mašek. Hosté se dostali v 83', když už jsme vrhli všechny síly do útoku, do ojedinělé šance, ale na rozdíl od našich hráčů ji proměnili. Výsledek je pro naše hráče až krutý. Druhý poločas jsme odehráli velice dobře, jenže kořením fotbalu jsou branky, které nedáme i z vyložených šancí. Kluci by potřebovali i potřebné štěstíčko. Utkání tak skončilo 1-4.