4. kolo - I.A třída muži (3. hrané)21.08.2019

Zdražil V., Panovský J., Panovský L., Vít R.
   Mizerniuc, Serafin, Zdražil T., Vejrosta
                   Papuga, Mašek M.

Střídali: 54' Seyfert (Vejrosta M.), 64' Klíma (Papuga), 86' Merta (Mašek M.)

Na další utkání v 1. A třídě jsme zajížděli do nedaleké Slatiny. Které pro nás nezačalo vůbec dobře. Hned ve 4' po rohovém kopu tečoval úplně volný domácí hráč a bylo to 1-0. První poločas byl vyrovnaný, ale více branek už v něm nepadlo. Naopak druhý poločas přinesl hned několik brankových příležitostí na obou stranách. Ovšem více šancí jsme měli my. V 59' trestuhodně přestřelil, sám před brankou, Martin Mašek. 65' a další šance hostů, když krásný centr poslal do vápna Tomáš Zdražil, Jakub Panovský tento centr tečoval a míč skončil jen těsně vedle. Na druhé straně měli domácí také vyloženou šanci, ale kluci obětavými zákroky tuto šanci zlikvidovali. Hned o dvě minuty později měl Martin Mašek další šanci, ale opět přestřelil. 83' a další tutovka hostů, po ose Seyfert, Klíma, Mašek Martin, opět netrefil míč, jak bysme si přáli a z metru a půl poslal míč vedle branky. Kdybychom dnes hráli čtyři poločasy, tak prostě branku nedáme. Domácí se ve druhém poločase spoléhali spíše na brejky. Dnes bysme si za dnešní výkon nějaký ten bod zasloužili. Kluci zaslouží pochvalu.

Sokol Dobšice - SK Žebětín 6:3 (3:2)

FC Soběšice - FK Kunštát 2:2 (0:1)

SK Vojkovice - TJ Sokol Novosedly 4:2 (3:2)

RAFK - TJ Viktoria Želešice 0:2 (0:1)

SK Šlapanice - FC Slovan Brno 3:1 (2:0)

TJ Čechie Zastávka - FK Zbraslav 1:1 (1:0)