Vít Ra., Pohl, Panovský L., Pospíšil

Mičánek T., Chlup J., Babička, Zdražil T.

Sova, Marvan

Seyfert (85. Sova), Vejrosta M. (88. Marvan), Mašek M. (89. Mičánek T.), Vejrosta R. (90. Babička)

Ve 4. kole, soutěže Krajského přeboru, zajížděli naši hráči společně s fanoušky do Ráječka. Utkání začalo ve svižném tempu na obou stranách. Do první šance se dostali hosté už ve 2 min., centr z pravé stany našel nabíhajícího Radka Víta a ten z první minul domácí bránu. V 9 min. po souhře Pohl, Mičánek, Marvan se posledně jmenovaný dostal ve vápně k míči a zhruba o 30 cm, minul pravou šibenici domácí brány, jen škoda, že se Marvan nesnažil dát do střely větší razanci, mohlo už být veseleji. Domácí si zatím, větší šanci nevytvořili. Za to naši hráči stále hýřili aktivitou a v 17 min. Tomáš Mičánek rychle vyvezl míč a po narážečce s Jiřím Chlupem poslal z pravé strany střílený centr do vápna, kde si domácí málem srazili míč do vlastní brány, ale domácí brankář byl proti. Ve 30 min. se dostali do větší šance i domácí po odraženém míči rychle přešli do útoku, ale jen těsně minuli naši bránu. Další šance domácích, však na sebe nenechala dlouho čekat, o minutu později, se přesným centrem dostali ve vápně k míči, ale střela z jejich kopaček byla opět nepřesná. Ve 35 min. pro změnu mohli udeřit hosté, když si přesně narazili míč Pospíšil, Marvan a Tomáš Zdražil, ale jeho střela nebyla pro domácího brankáře nebezpečná. Ve 40 min. se před vápnem dostal k míči Kevin Babička, ale jeho střela skončila těsně nad břevnem. Poločas 0-0.

Do druhé půle naši hráči nastoupili jako vyměnění, hned ve 47 min. se po našem špatně vyřešeném autovém vhazování, dostali domácí do velké šance, ale Tomáš Jícha vyrazil prudkou střelu na rohový kop. Další branková příležitost pro domácí, přišla o deset minut později, kdy zahrávali přímý volný kop, centr před bránu naši hráči jen se štěstím odvrátili na roh. Pak přišla 75 min. a další velká šance pro domácí, ale výborně chytající Tomáš Jícha držel hostující hráče ve hře o body. Hráči Tišnova se do větších příležitostí nedostávali, menší náznaky šancí tam byli, ale ty domácí obrana bez větších problémů vyřešila. V 85 min. se řítil domácí hráč sám na Tomáše Jíchu, ten zákrokem pod nohy vyrazil míč a následně domácí útočník se odrazil a přes ležícího brankáře skončil na trávníku. Po tomto zákroku byl nařízený pokutový kop. Následovala žlutá karta, což náš brankář neunesl a odkopl míč mimo hřiště. Poté následovala červená karta. Tomáš Jícha si byl vědom tohoto zkratu a okamžitě opustil hřiště. Mezi tři tyče se postavil do té doby bezchybný Jan Pohl a následný pokutový kop skvěle vystihl, a tak si hosté se štěstím odvážejí cenný bod.