5. kolo - I.A třída muži (4. hrané)28.08.2019

Mizerniuc, Panovský J., Panovský L., Vít R.
    Mičánek, Serafin, Mašek J., Zdražil V.
                     Papuga, Klíma

Střídali: 63' Vejrosta M. (Papuga), 77' Prokopčuk (Zdražil V.)

Zápas začal opatrně z obou stran. Kluci ale chtěli utnout 17 zápasů bez bodu. Tuhle nelichotivou bilanci mohl napomoci ukončit v 35', po centru z pravé strany a po další skvělé přihrávce od Jirky Maška, Vojta Zdražil, ale jeho technický pokus skončil bohužel mimo domácí branku. I domácí ovšem měli v prvním poločase příležitosti ke skórování. Jinak to byl spíš boj, kdy ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu. Poločas 0-0.

Druhý poločas jsme začali aktivně. Ale naše aktivita byla spíš přízemní. Až v 69' po několika přihrávkách na jeden dotek a následném centru, který domácí brankář neudržel, trefil Vojta Zdražil skoro na brankové čáře domácího hráče. I domácí párkrát zaútočili, ale jejich pokusy, nebyli tak nebezpečné, jak ty naše. Ale v poslední minutě domácí zahrozili z přímého kopu, který byl centrován na zadní tyč, ale Michal Šmarda konečky prstů vytáhl na rohový kop, po kterém jsme si první body, po tak dlouhé době, uhájili.

FK Kunštát - Sokol Dobšice 3:1 (2:0)

TJ Viktoria Želešice - SK Šlapanice 3:1 (2:1)

SK Slatina - SK Vojkovice 2:2 (1:1)

TJ Sokol Novosedly - FC Soběšice 3:1 (1:0)

SK Žebětín - TJ Čechie Zastávka 1:1 (0:0)

Příští utkání:

Ne 8. 9. 2019 16:00         TJ Viktoria Želešice - AFK Tišnov (odjezd bus 14:00 od Humpolky)