Vít Ra., Pohl, Panovský L., MičánekT.

Mašek J., Chlup J., Babička, Zdražil T.

Sova, Marvan

Gaži (57. Sova), Chlup M. (68. Mičánek T.), Panovský J. (71. Vít Ra.), Seyfert (83. Zdražil T.), Vejrosta M. (83. Mašek J.)

Po 14 dnech se naši hráči opět představili na domácím hřišti a hned narazili na lídra tabulky, FK Mutěnice. Zápas začali naši hráči houževnatě, už ve 3 min. se Kevin Babička snažil překonat hostujícího brankáře, ale ten jeho střelu vyrazil na rohový kop. Další šance domácích přišla za 2 min., kdy Jiří Mašek jen těsně minul hostující bránu. Hra se poté vyrovnala. Pak v rozmezí 5 min. kopali hosté 3 rohové kopy, ale ani jeden nebyl pro domácí obranu nebezpečný. Ovšem ve 26 min. už se mohli hosté radovat, ale střela skončila na tyči. O minutu později, už ovšem naši hráči poprvé inkasovali, za hranicí šestnáctky se hostující hráč snažil o střelu, která mu vůbec nesedla a skončila u autové čáry, kde stál osamocený hráč hostů, ten poslal přesný pas do vápna a hostující útočník hlavou překonal v bráně Tomáše Jíchu 0-1. Od té doby byli hosté stále nebezpečnější a ve 39. min. zvyšují na 2-0, když vyraženou střelu naším brankářem poslal úplně osamocený hráč do sítě naší brány. Poločas tedy 0-2.

Druhý poločas začali hosté opět aktivně, naši hráči byli všude pozdě a nechávali hostům dosti velký prostor k zakončování. A to se potvrdilo i v 56. min., kdy hostující hráč centrem přes hlavu, našel opět nikým nekrytého útočníka, který překonal bezmocného Tomáše Jíchu potřetí. Dvě minuty na to se po narážečce od Tomáše Zdražila dostal k míči Jirka Chlup, ale střela nebyla pro hostujícího brankáře nebezpečná. V 65. min., střelu Marvana vyrazil hostující brankář, ale bohužel nikdo z našich hráčů nebyl v před brankovém prostoru, aby mohl dorazit vyraženou střelu za záda hostujícího brankáře. Hosté, stále měli více míč na svých kopačkách. A tak udeřili ještě jednou, v 77. min. zvýšili na konečných 4-0. Zápas se už jen dohrával. A tak se stal jediným střelcem utkání hostující Dalibor Koštuřík. Naši hráči musí na tento zápas, co nejdřív zapomenout a kvalitně se připravit na následující utkání, které nás čeká opět na domácím hřišti, kde přivítáme