Koloc  Traoré

Hráči na střídačce
Smolík (46´Koloc), Panovský J. (75´Traoré)

Střelci branek
8´ Ayebeng, 14. Zdražil T., 24´ Juříček T.

Obdržené karty
Fic Milan - žlutá karta

Článek o utkání

V 5. kole zajížděli naši hráči do Rousínova, kde se střetli s místním B týmem. Prvních 5 minut začali hosté velice vlažně a jenom díky brankáři V. Juříčkovi, který předvedl dva výborné zákroky to bylo 0:0. Poté se probudili i hosté a v 8. minutě vstřelil branku hlavou Ayebeng po centru T. Juříčka. O 6 minut později se radovali hosté podruhé. Traoré se uvolnil ve vápně a nahrál před bránu Zdražilovi, který první střelou nechal vyniknout brankáře, ale následnou dorážkou mu již nedal šanci a hosté vedli 2:0. Povedených 15 minut dokončil T. Juříček, který vyšachoval jak brankáře, tak i hráče za ním a Tišnov se radoval potřetí. Zbytek prvního poločasu byl Tišnov lepší a vypracoval si i několik dobrých příležitosti, jež nedokázal využít. Do kabin se šlo za stavu 0:3 pro Tišnov. Do druhého poločasu šel Tišnov s tím, aby brzo neinkasoval branku a v klidu dotáhl zápas do vítězného konce. To se jim ale málem nepovedlo, když po chybě Marvana utekl soupeř po kraji hřiště a předložil dobrou nahrávku před bránu volnému spoluhráči, jenž naštěstí minul branku. Později se ukázalo, že to byla jediná šance domácích v průběhu druhého poločasu. Tišnov se snažil držet míč a vyrážet do rychlých protiútoku, což se mu dařilo až na koncovku. Když svoje šance neproměnil Smolík, Traoré a T. Juříček skončilo utkání zaslouženým vítězstvím a výsledkem 3:0 pro Tišnov.