6. kolo - I.A třída muži (5. hrané)04.09.2019

Branky: 32' Fišák, 39' Záboj, 80' Kučera - 83' a 90' Babička

Mizerniuc, Panovský J., Panovský L., Zdražil V.
        Mičánek, Zdražil T., Serafin, Mašek J.
                      Babička, Mašek M.

Střídali: 34' Papuga (Mičánek), 46' Klíma (Zdražil V.), 81' Prokopčuk (Mašek M.)

Do zápasu jsme nastoupili s mírnou převahou. Už v 7' po přihrávce Tomáše Mičánka prudce vystřelil z hranice šestnáctky Kevin Babička, ale tato střela skončila těsně nad. Kluci sice drželi míč prvních 20', ale bez dalšího většího ohrožení domácí branky. Domácí pomalu vyrovnávali hru a ve 32' minutě, kdy již byl mimo hru zraněný Mičánek a hráli jsme o 10, se poprvé trefili 1-0. Od té doby jsme hráli špatně. Hlavně záložní řada nedokázala udržet míč a zásobovat naše útočníky. V obraně jsme si několikrát vyměnili několik přihrávek, ale většinou nebylo komu přihrát a nakopávané míče s přehledem domácí pokryli. Když už jsme si mohli přihrát, tak jsme většinou přihráli přímo na domácí kopačky. Domácí se podruhé trefili ve 39' po nakrátko rozehraném rohovém kopu.

V prvním poločase se nám zranil agilní Tomáš Mičánek, který nám do konce zápasu citelně chyběl. Druhý poločas byl spíše boj. Domácí několikrát zahrozili, ale naše obrana spolu s brankářem držela náš tým dlouho v naději. Bohužel nešlo ubránit vše. V 80' jsme dostali na 3-0. Kluci nastoupili do druhého poločasu jen se třemi obránci, museli jsme otevřít hru. Škoda, že jsme začali střílet branky až v závěru utkání, kdy se trefil 2x Kevin Babička, bohužel je to náš jediný střelec, tak doufejme, že mu to vydrží. Utkání tak skončilo 3-2 pro domácí.