Branky: 43. Kuldan František - 45. Urban Jan

Rozhodčí: Petko Marko - Šenkýř Petr, Paulík Martin. Delegát: Rabušic Radek

Bubeníček, Sedlo, Čoupek, Bartoš

Sodomka, Schneider, Kuldan, Zdražil T.

Traore, Švancara

Krejčíř (63´ Sodomka), Hansl (83´ Zdražil T.)

V 6. kole přijel do Tišnova ambiciózní celek z Bystrce, který byl před tímto kolem na 4. místě tabulky. Náš tým na 5. místě povzbuzený vysokou výhrou 1:4 na hřišti Moravské Slavie nastoupil do utkání s odhodláním plného bodového zisku.

Hosté však hned od začátku utkání pozorně střežili oba útočníky domácích Švancaru s Traorem. Mnohdy za cenu osobní obrany či zdvojování při domácích útocích, a tak jim mnoho nedovolili. Ve 3. minutě po obléhání velkého vápna Bystrce z 20 metrů krásně vystřelil levačkou Kuldan a jeho tečovaná střela těsně minula branku hostů.

Utkání se hrálo opatrně, žádné mužstvo nechtělo udělat chybu. Domácí středová řada vedená Kuldanem a Schneiderem měla zjevně navrch.

Vše rozhodující a důležité se tak odehrálo v posledních pěti minutách první půle.

Ve 43. minutě po přihrávce Schneidera za hranicí vápna z 25 metrů krásně napřáhl František Kuldan a bombou pod břevno rozvlnil síť bystrcké branky. Byl to nádherný gól i moment utkání. Domácí tak mohli jít do šaten s jednobrankovým vedením. Avšak hosté využili v 45. minutě chyby domácí obrany při zpracování míče a autor hattricku z posledního utkání Bystrce s Bučovicemi Urban z následného brejku šel sám na brankáře Juříčka. Udělal mu kličku a srovnal na 1:1.

Ve druhé půli měli zpočátku dvě slibné šance hosté po hlavičce a střele na tišnovskou branku. Tříbodový zisk poté promarnil domácí Mohamed Traore. V 61. minutě po faulu na něj odpískal rozhodčí pokutový kop. V předchozích utkáních se Traore z hranice penalty trefil již třikrát, a tak se exekuce ujal i nyní, počtvrté. Po vzoru Antonína Panenky však jen zlehka dloubl míč a ten pomalu doletěl do náruče hostujícího brankáře Krafka.

V nervózním závěru zápasu stojí za zmínku již jen červená karta pro domácího Čoupka v 90. minutě.

Tišnov ani v 6. kole nepoznal hořkost porážky, avšak třetí remíza na domácím hřišti i vzhledem k průběhu zápasu je pro tým bodovou ztrátou.