Vít Ra., Pohl, Panovský L., Panovský J.

Mičánek T., Chlup J., Babička, Mašek Ji.,

Zdražil T., Marvan

Gaži (61. Mašek Ji.), Pospíšil (76. Mičánek T.), Sova (85. Zdražil T.), Chlup M. (89. Marvan)

Utkání začalo opatrně z obou stran, naši hráči, po minulé prohře na domácím hřišti, chtěli bodovat. Ale začátek zápasu byl z naší strany nervózní, některé přihrávky marně hledali svého adresáta. Většina prvního poločasu se odehrávala mezi vápny. Až přišla 40' a první větší šance utkání, kterou měli hosté, ale jejich pokus skončil těsně nad. Hned ve 41' po nahrávce Babičky se k míči dostal Marvan, ale i jeho pokus byl nepřesný. Minutu na to, tedy ve 42', přišel nevybíravý zákrok hostujícího kapitána na Radka Víta, který po tomto hrubém faulu, zůstal několik minut ležet. Hráči i fanoušci si přáli okamžité vyloučení, ale rozhodčí byl jiného názoru a Bábela vyfasoval pouze žlutou kartu. Radek Vít si z tohoto zákroku odnesl ošklivý krvavý šrám a pořádný modrý otok na holeni a nepomohl mu ani chránič. A tak skončil poločas 0-0.

V 52' přišel další faul bez balonu a opět žlutá karta pro hosty, kteří jich vyfasovali hned pět v tomto utkání. Po naší špatné rozehrávce v 56' se hosté dostali po křídle do protiútoku, střílený centr jen se štěstím pro nás ve skluzu minul hostující hráč. Naši hráči se dostali do šance v 65', když Jirka Chlup poslal přesnou přihrávkou do šance Mičánka, ale jeho tvrdá střela skončila na rukavicích hostujícího brankáře. Chvíli po této šanci přišla vzápětí další, ale hlavička Jana Pohla nechala vyniknout opět brankáře hostů. 68' přinesla pro změnu šance na druhé straně, když hráči Svratky během pár vteřin třikrát vystřelili na naši bránu, ale domácí stačili vždy rychle zareagovat a tyto střely zablokovat. V 73' po centu hlavičkovali hosté těsně nad domácí branku. O pět minut později se už stav utkání změnil. K míči se dostal Jirka Chlup a k radosti hráčů i fanoušků domácích zhruba z 20 metrů překonal brankáře Svratky 1-0. Pak přišel smolný okamžik a zákrok našeho hráče na hranici vápna, po kterém byl nařízený pokutoví kop, který hosté proměnili 1-1. Do konce utkání se hrálo nahoru dolu. V 87' šli hosté dokonce v sedmi na dva, ale Kevin Babička byl proti a centr hostů odhlavičkoval k našim hráčům a ti pro změnu šli tři na jednoho, ale ani domácí v tomto protiútoku neuspěli. Utkání tak skončilo, myslím zaslouženou remízou 1-1.