Branky: 64' Babička, 70' Panovský Lukáš, 73' Burian - 65' Dlapa

Panáček
   Marvan, Zdražil T., Burian, Mašek J.
                         Babička

Střídali: 25' Zdražil V. (Seyfert), 79' Vejrosta (Panáček), 86' Sedláček (Marvan), 90' Merta (Burian), 90' Hort (Babička)

V nedělním odpoledni se slavnostně otevíral fotbalový areál i kolem areálu vedoucí cyklostezka, a tak jsme na základě dohody o změně pořadatelství přivítali v domácím prostředí celek ze Žebětína. Chtěli jsme navázat na kvalitní výkon z předchozího utkání, ale bohužel se nám to nepodařilo a náš výkon měl k ideálu daleko.

Hned v úvodu jsme se přesto dostali do dvou velkých šancí, ale neproměnili jsme je. Hosté hráli dobře organizovaně, dostupovali nás a směrem dopředu spoléhali na dlouhé nákopy. Bohužel my jsme se tomu od 10. min. přizpůsobili a začali míče nakopávat také. V naší hře chyběl pohyb, nedávali jsme míč rychle od nohy, kazili jsme spoustu přihrávek, a tak po zbytek poločasu toho moc k vidění nebylo.

V úvodu druhého poločasu jsme si vytvořili územní převahu, ze které se hosté po necelých deseti minutách dostali a sami si vytvořili 2 příležitosti, které ale naštěstí pro nás také neproměnili. Úvodní branky jsme se dočkali v 64', když Babička zahrával od levé postranní čáry trestný kop, který nikdo z útočících ani bránících hráčů nezasáhl, a tak po odrazu od země zapadl na vzdálenější tyči do sítě 1:0. Bohužel hned o minutu později hosté po naší ztrátě podnikli brejk po pravé straně a následný centr hostující útočník i s trochou štěstí uklidil od tyče do branky 1:1. Do vedení jsme se opět dostali v 70', když rohový kop propadl až k Lukáši Panovskému a ten se trefil přesně k tyči 2:1. V 73' přišla nejhezčí akce utkání, když individuálně prošel Burian přes několik protihráčů až sám před brankáře, kterého následně prostřelil a upravil skóre na konečných 3:1.

V tomto utkání jsme, jak již bylo napsáno na začátku, nepodali dobrý výkon a 3 body získali trochu se štěstím. Je potřeba se z toho poučit a v dalších zápasech předvést daleko lepší výkon, jelikož tento by na body příště zřejmě nestačil.

FK Zbraslav - Sokol Dobšice 2:1 (1:0)

FK Kunštát - TJ Čechie Zastávka 2:1 (0:0)

TJ Viktoria Želešice - FC Slovan Brno 0:4 (0:2)

SK Vojkovice - RAFK 0:0 (0:0)

SK Slatina - TJ Sokol Novosedly 2:4 (1:1)

Příští utkání:

So 26. 9. 2020 15:30       TJ  Čechie Zastávka - AFK Tišnov (odjezd autobusu 13:45 od Penny Marketu)