Panáček
  Marvan, Zdražil T., Burian, Mašek J.
                        Babička

Střídali: 51' Seyfert (Babička), 67' Vejrosta (Panáček), 78'  Hort (Zdražil V.), 87' Merta (Marvan)

Utkání jsme zahájili velmi dobře a do 20. min. jsme byli lepším mužstvem, které mělo hru pod kontrolou. I přesto se ale do první brankové příležitosti po naší chybě v rozehrávce dostali domácí, ale jejich hráč sám před Herinkem našeho brankáře nepřekonal. V 8. min. jsme se po pěkné kombinaci po ose Marvan, Zdražil T., Mašek J. ujali vedení, když posledně jmenovaný sám před domácím brankářem nezaváhal 0:1. Chvíli na to po průniku středem hřiště postupoval sám na branku Burian, ale bohužel nedal. Od 20. minuty jsme se přestali koncentrovat na náš výkon, místo toho začali vést zbytečné diskuze a navíc jsme přestali plnit i taktické pokyny. Tím bohužel šel náš výkon rapidně dolů a dostali jsme domácí na koně a jen díky Herinkovi, který nás několikrát podržel, jsme šli do kabin za jednobrankového vedení.

V úvodu druhého poločasu zahrávali domácí několik nebezpečných rohových kopů, ale všechny jsme přečkali bez úhony, a naopak po našem rohovém kopu dotlačil v 58. min. míč do sítě Panovský J. 0:2. Domácí nadále měli územní převahu, ale naše obranu už fungovala spolehlivě a domácí již do vyložené šance nepustila. Naopak my jsme hrozili z brejků, ale ani v největší šanci, když šel Marvan zcela sám na domácího brankáře, jsme vedení nenavýšili, a tak střetnutí skončilo naším vítězstvím 2:0.

Toto utkání bylo názornou ukázkou toho, jak si střetnutí, které máte herně pod kontrolou, lze zejména vlastním přičiněním zkomplikovat a až do konce se o osud výsledku obávat.

FK Kunštát - SK Vojkovice 3:3 (1:2)

TJ Rajhradice - TJ Viktoria Želešice 3:2 (1:1)

Sokol Dobšice - SK Žebětín 3:0 (1:0)

FC Slovan Brno - FK Zbraslav 3:1 (1:0)

TJ Sokol Novosedly - FC Soběšice 1:2 (0:0)