Branky: 67. Chlup J., 74. Pohl – 10. Horváth, 27. a 64. Honek

Vít Ra., Pohl, Panovský J., Pospíšil

Mičánek T., Chlup J., Babička, Mašek Ji.,

Zdražil T., Marvan

Gaži (68. Mašek Ji.), Sova (68. Pospíšil)

V dnešním utkání jsme hráli o 6 bodů, ale vůbec jsme nezvládli začátek utkání a hned v 10' jsme inkasovali. Naši hráči si snad mysleli, že se soupeř porazí sám. Vůbec nic nám nešlo. Hra byla sice vyrovnaná, ale nebezpečnější ovšem byli hosté. Kteří se dostali ve 27' minutě do dvoubrankového vedení. Tak také skončil první poločas. V kabině jsme si řekli, že máme celý poločas na to, abychom utkání ještě otočili. Jenže do vážnější brankové příležitosti, jsme se nedostali. A hosté udeřili ještě jednou a to v 64' a zvýšili na 3-0! Od té chvíle jsme začali hrát. Ovoce to přineslo v 67' a to z kopačky Jirky Chlupa. Začali jsme hosty přehrávat. Čekalo se jen, kdy dáme druhou branku. Ta přišla v 74' a jejím autorem byl Honza Pohl, který se po poločase přesunul ze stopera na útok. Kluci hráli stále útočně. Jenže pak přišla 79' a hloupý zkrat Marvana, který po druhé žluté kartě dostal červenou, mimochodem tu první vyfasoval už v 15'. Samozřejmě jsme se stále snažili o vyrovnání, ale hosté se už jen bránili a tak jsme se těžko dostávali do zakončení. Hosté poslední minuty jen střídali a takticky drželi čas, což se jim povedlo a tak si z Tišnova odvážejí plný počet bodů. Jen škoda, že si někteří hráči neuvědomují, že musíme s takovými týmy bodovat za tři body. A přistupují k utkáním tak, jak přistupují.