9. kolo - I.A třída muži (8. hrané)26.09.2019

Branky: 38' Piák, 88' Hrazdíra - 59' Mašek M.

Zdražil V., Klíma, Panovský L., Vít R.
 Vejrosta, Babička, Serafin, Seyfert
            Prokopčuk, Mašek M.

Střídali:46' Papuga (Vejrosta), 85' Dvořák (Seyfert), 87' Pilný M. (Prokopčuk)

Do Šlapanic jsme stejně jako v průběhu celého podzimu přijeli výrazně oslabeni (zranění Mašek J., Panovský J., Mičánek, Mizerniuc, Schlögl a absentující T. Zdražil + dlouhodobě zranění Marvan a Lorenc). I přesto se v úvodním poločase hrála vyrovnaná partie, ale zatímco střela K. Babičky z trestného kopu skončila na břevně a od ní se odrazila těsně před brankovou čáru, domácí se střelou z rohu velkého vápna přímo do šibenice ujali ve 39. min. vedení 1:0.

Do druhé půle jsme změnili rozestavění a do 70. minuty jsme domácí v podstatě nepustili za půlku. V 59. min. po standartní situaci předskočil M. Mašek domácího brankáře a hlavou vyrovnal 1:1. Klíčový moment celého utkání přišel v 70. min., když byl ve vápně faulován Babička a kopali jsme penaltu. Tu ovšem domácí brankář fantastickým zákrokem L. Panovskému zlikvidoval. Po tomto okamžiku domácí vyrovnali hru a v 88. min., po centru od brankové čáry, se z voleje do míče opřel domácí hráč a střelou pod břevno dal na konečných 2:1. Bohužel v tomto utkání rozhodně nevyhrál lepší, ale šťastnější tým.