Mašek J.
   Merta, Zdražil T., Vejrosta, Seyfert
                          Burian

Střídali: 60' Schlögl (Merta), 70' Babička (Vejrosta), 75' Marvan (Sedláček), 88' Hort (Zdražil V.)

V dalším domácím utkání jsme museli ze zdravotních důvodů výrazněji pozměnit základní sestavu. V prvním poločase se hrálo poměrně vyrovnané utkání, kdy o něco více měli míč na svých kopačkách hosté, ale svoje dvě šance neproměnili. Jednou jejich hráč mířil z úhlu vedle a podruhé hostujícímu střelci zabránil ve skórování včasným vyběhnutím Herink. V naší největší příležitosti se ocitl Seyfert, který se prodral až před hostujícího brankáře, ale jeho zpětnou přihrávku na malé vápno nedokázal nikdo uklidit do sítě.

Ve druhém poločase jsme byli čím dál více na míči a z toho plynuly i naše šance a narůstající územní převaha.  Dvakrát se po narážečce s T. Zdražilem ocitl ve výborné pozici Seyfert, ale gól dát nedokázal. Dalším pěkným momentem byla po odraženém míči ze standartní situace střela Vejrosty z 23 m, ale hostující brankář byl opět na místě. Následně postupoval sám na branku Burian, ale na poslední chvíli si ukopl míč, a tak mu stačil včasným výběhem zmařit šanci dobšický gólman. Rozhodnutí tak přišlo v 83 min., když od středového kruhu zahrával standartní situaci J. Mašek, Burian ještě míč do sítě protlačit nedokázal, ale po následné dorážce už se radoval Babička a zařídil tím naše vítězství 1:0.

FK Zbraslav - TJ Rajhradice 1:4 (1:2)

TJ Viktoria Želešice - TJ Sokol Novosedly 4:3 (2:3)

SK Slatina - FK Kunštát 0:7 (0:0)

FC Soběšice - RAFK 1:1 (1:1)

SK Vojkovice - TJ Čechie Zastávka 1:1 (0:0)

Příští utkání:

So 10. 10. 2020 15:00    FC Slovan Brno - AFK Tišnov (odjezd autobusu 13:15 od Penny Marketu)