AFK Tišnov

FK SK Bosonohy

Středa 8.2.2017  18 hod. TCM ZBROJOVKA BRNO

AFK TIŠNOV - FK SK BOSONOHY 1:2 (0:1)

Ve třetím přípravném zápase jsme se utkali se známým soupeřem z mistrovské soutěže krajského přeboru a poháru JMK, kterého jsme v tomto ročníku soutěží v obou případech porazili.

Ve vyrovnaném utkání jsme mohli jít  první do vedení. Petr Švancara prošel v 16. minutě po samostatné akci do pokutového území soupeře, kde byl faulován. K exekuci pokutového kopu se postavil sám Švanci, ale jeho střelu brakář Bosonoh stačil vyrazit. Obě mužstva hráli útočný fotbal, a tak nebyla nouze o šance na obou stranách. Bohužel ve 34. minutě po pěkné akci z levé strany a centru útočníka Belka šli bosonožští do vedení z hlavičky Šťourače.

Ve druhém poločase naše mužstvo v dosti improvizované sestavě z důvodů nemoci a zranění bylo lepším a aktivnějším týmem. Z četného množství slibných akcí  a šancí se mu však podařilo skórovat pouze v 61. minutě po centru Grůzy do vápna, kam si naběhl na centr Babička a tvrdou střelou nekompromisně vyrovnal na 1:1. Další šance zůstaly nevyužity, zejména ty po střelách Sodomky volaly po gólech, ale chybělo i trochu štěstí.

Hosté spoléhali ve 2. poločase zejména na brejkové protiútoky na naší polovinu. Po jednom z nich se jim také podařilo v 74. minutě vstřelit vítězný gól po pěkné kombinaci a střele Belka k tyči na konečných 1:2.

Branky: 34. Šťourač, 74. Belko - 61. K.Babička

1. poločas: Juran - Bartoš, Sedlo, Huška, Jilg - Zdražil, Schneider, Kuldan, Sodomka - Grůza, Švancara

2. poločas: Dang - Bartoš, Sedlo, Huška, Krejčíř - Zdražil, Babička, Kuldan, Sodomka - Grůza, Pořízek