AFK Tišnov

SK Bystřice nad Pernštejnem

Neděle 12.2.2017 v 10 hod.  TCM ZBROJOVKA BRNO

AFK TIŠNOV - SK BYSTŘICE N. PERNŠTEJNEM 6:2 (6:0)

Další přípravné utkání jsme sehráli s divizním účastníkem z Vysočiny. V tomto zápase podalo naše mužstvo velmi kvalitní výkon, zejména v 1. poločase nepustilo svého soupeře do vážnější šance. Byli jsme překvapivě výrazně lepším týmem a měli míč více na svých kopačkách.

Do vedení jsme šli už v 5. minutě, kdy Grůza vysunul do úniku volného Sodomku a ten podél vybíhajícího brankáře levačkou na vzdálenější tyč otevřel skóre na 1:0. Druhou branku přidal opět Sodomka v 10. minutě po pěkné střele z hranice vápna. Na 3:0 zvýšil ve 23. minutě po hezké střele Krejčíř a hned o 2 minuty později střelou z 20 metrů zvýšil levačkou Grůza na 4:0. Ve 36. minutě po hezké akci Jilga a jeho průniku do šestnáctky soupeře zvyšuje Kuldan na 5:0 a ve 42. minutě po nádherné akci a nahrávkách Grůzy s Krejčířem se octne před prázdnou brankou a zcela rozebranou obranou soupeře opět František Kuldan a zvyšuje tak již na 6:0 pro náš tým.

Ve druhém poločase se soupeř zaměřil více na obrannou hru. Výkon našeho týmu již nebyl tak výrazný jako v prvním poločase, a tak toho využil soupeř ke zkorigování výsledku. V 62. minutě po střele Špunara na 6:1 a v 78. minutě po rohovém kopu z hlavičky Žily na konečných 6:2.

1. poločas: Doležal - Bubeníček, Sedlo, Huška, Bartoš (16. Jilg) - Krejčíř, Schneider, Kuldan, Sodomka, Chráscina - Grůza

2. poločas: Dang - Bubeníček, Sedlo, Huška, Jilg -  Krejčíř, Schneider, Kuldan, Sodomka, Chráscina - Grůza