3:2 (0:2)

SK OLYMPIA RÁJEČKO

Sestava: Doležal-Huška,Sedlo,Bubeníček-Bartoš,Zdražil,Schneider,Krejčíř,Babička-Pořízek,Švancara

Střídání: 40.min Traore za Pořízka, 46.min Sodomka za Bartoše, 72.min Jilg za Zdražila, 85.min Halas za Babičku

V semifinále jsme nastoupili na domácí půdě proti známému mužstvu a soupeři z mistrovské soutěže,u nějž se nám podařilo na jaře zvítězit v poměru 0:2.

Hosté nastoupili do zápasu aktivněji a po našich hrubých chybách v obraně se dostali do vedení brankami Pšíkala v 18.minutě a ve 20.minutě po střele Zouhara.

Našemu mužstvu se začalo dařit až ve druhém poločase a ke zvratu přispěl zejména Traore,který naskočil do druhé půlky a hostům z Ráječka dělal velké potíže.V 74.minutě po faulu právě na Traoreho snížil Schneider z penalty na 1:2.V 76.minutě po centru Švancary opět Schneider hlavou vyrovnává na 2:2.A v 90.minutě po rohu Švancary dovršuje herní převahu ve druhé půlce třetím gólem Mohamed Traore hlavou na 3:2 pro Tišnov.

Naše mužstvo  tak opět nastoupí ve finále krajského poháru JMKFS jako v loňském ročníku.Soupeřem mu bude tým TJ TATRAN ROUSÍNOV..

Doufejme,že se nám letošní finále vydaří lépe,než to předešlé proti Bzenci.Zveme tímto všechny fanoušky na tohle velmi atraktivní finále.