Branky: 66. Tomáš Zdražil - 83. Milan Pacanda

Mičánek, Klíma, Sova, Kapoun

Zdražil T., Panáček, Babička, Feifer

Jilg, Seyfert

Vejrosta (52. Panáček), Pařízek (71. Zdražil T.)

V úvodním kole okresního přeboru jsme přivítali celek z Blučiny. A bylo to utkání dvou zcela rozdílných poločasů. V prvním poločase jsme soupeře přehrávali, ale bouhužel žádnou z vyložených šancí jsme neproměnili, když nejblíže byl vedoucí brance ve 20. min. Babička, ale střelou zpoza vápna trefil jen spojnici tyče a břevna. Hosté se dostali pouze do jedné šance, ale tu vychytal Koutný.

Ve druhé polovině byli naopak lepším mužstvem hosté a v počátku poločasu nás podržel Koutný. Poté jsme hru částečně vyrovnali a dokonce se v 66. min. dostali do vedení, když po rozehrané standartní situaci zatáhl míč do vápna Mičánek, zpětnou přihrávkou našel na šestnástce volného Tomáše Zdražila a ten technickou střelou nedal brankáři šanci 1:0. Ke konci zápasu jsme se pak dostávali pod čím dál větší tlak a několikrát nás výbornými zákroky, dvakrát i s připěním tyče, podržel Koutný. Ten kapituloval pouze v 83. min., když po chybě v obraně a následné kombinaci hostů se sám před něj dostal Pacanda a střelou na vzdálenější tyč vyrovnal na konečných 1:1.