10. kolo - III. třída muži - sk. B17.10.2016
0:6 (0:3)

SK KETKOVICE

AFK TIŠNOV B

Branky: 13. Chlup Martin, 30. Klíma Jiří, 34. Jilg Karel, 49. Vít Radek, 60. Jícha Tomáš (pen.), 73. Chlup Martin

Rozhodčí: Kadlec Jaromír - Suchý Zdeněk, Pecina Ivan

Jícha

Vít Ra., Fic, Panovský L., Babák

Mičánek, Panáček, Klíma, Chlup

Marvan, Jilg

Pilný Š. (60´Marvan), Pařízek (71´ Klíma)

Tišnov v utkání předvedl kvalitní výkon a svého soupeře hned od začátku jednoznačně přehrával. První branka střetnutí padla ve 13. minutě. Mičánkův přízemní centr z pravé strany propadl až k na zadní tyči stojícímu Chlupovi a ten střelou na zadní tyč do protipohybu brankáře otevřel skóre 0:1. Poté jsme zahodili několik vyložených šancí, a tak jsme další branku přidali až ve 30. minutě. Chlup prodloužil autové vhazování hlavou ke Klímovi, který si prostrčil míč mezi obránci do pokutového území a střelou na bližší tyč zvýšil na 0:2. Za další 4 minuty to již bylo o tři branky. Klíma na půlící čáře vybojoval míč a vyslal dlouhým pasem za obranu Jilga, který následně sám před brankářem razantní střelou pod břevno dal na 0:3.

Na začátku druhého poločasu viděli diváci fotbalovou parádu. Radek Vít si od půlící čáry navedl míč do vzdálenosti cca 23 m od branky a odsud střelou šajtlí přímo do šibenice, a navíc s odrazem od břevna, zvýšil již na 0:4. V 60. min. byl uvnitř pokutového území faulován Chlup a následný pokutový kop proměnil brankář Jícha 0:5. V 73. min. postupoval sám na brankáře Chlup a pokusil se jej přelobovat. Brankář jeho střelu stačil tečovat, takže se ještě vracející obránce pokusil míč z brankové čáry vyhlavičkovat, ale posunul jej opět pouze k Chlupovi a ten již neměl problém hlavou dostat míč do domácí branky pošesté 0:6. Do konce zápasu již žádná branka nepadla, a tak střetnutí skončilo pro domácí, kteří do tohoto zápasu obdrželi celkem pouze 8 branek, ještě milosrdným šestibrankovým rozdílem.