Branky: 21. Skoupý, 70. Bednář - 26. Zdražil T.

Vít Ra., Sova, Panovský L., Klíma

Mičánek, Panáček, Babička, Zdražil T.

Feifer, Marvan

Seyfert (30. Babička), Jilg (54. Marvan)

Úvodních 20 minut bylo z naší strany velmi špatných a soupeř byl v úvodu lepším mužstvem. V 5. minutě nás od inkasovaného gólu zachránila tyč. Ve 21. minutě se již domácí radovali, když přenesli míč na pravou stranu, tam si narážečkou vyměnili míč a po přízemním centru do vápna osamocený domácí útočník ze 7 metrů překonal Danga 1:0. Paradoxně nás tato branka spíše probrala a o 2 minuty později jsme mohli vyrovnat, ale Feifer ze 23 metrů trefil pouze břevno. Vyrovnávací branku vsítil ve 26. minutě technickou střelou k tyči z hranice pokutového území T. Zdražil 1:1. Po zbytek prvního poločasu i ve druhém byla hra vyrovnaná. Do vedení šli ale opět domácí v 70. minutě po rohovém kopu 2:1. V 80. minutě mohlo být vyrovnáno. T. Zdražil si narazil míč s Mičánkem, jenž byl v pokutovém území faulován. Nařízenou penaltu však T. Zdražil namířil pouze do tyče a ani odražený míč nedokázal do branky usměrnit Panáček. Poslední příležitost na vyrovnání jsme měli v 88. minutě po podobně zahraném rohovém kopu, jako u gólu domácích, avšak střela mířila 10 cm vedle domácí branky. A tak v utkání, ve kterém jsme podali špatný výkon, ale i přesto by mu slušela asi spíše remíza, získali všechny 3 body domácí, kteří v zápase měli větší vůli po vítězství než naši hráči.