Mašek Ja., Pohanka, Panáček, Šebek, Mašek M.

Jilg

Střídal:

Mach (55. Šebek)

V tomto zápase byl domácí tým, dle postavení obou mužstev v tabulce, jednoznačným favoritem, ale zejména výkonem v první půli jsme jim 3 body rozhodně nedarovali zadarmo. Již ve 3. min. jsme se totiž dostali do vedení, když Panáček uvolnil Jilga a ten sám před brankářem zamířil na zadní tyč 0:1. V 7. min. se po nedůrazu v našem pokutovém území dostal ke střele domácí útočník a překonal Koutného 1:1. Ve zbytku poločasu se domácí snažili prosadit přes naši zhuštěnou defenzívu, ta ovšem fungovala velmi dobře a tak domácí za celý poločas do vyložené šance nepustila. Naopak ve 22. min. po Panáčkově dalekonosné ráně vytahoval s pomocí břevna domácí brankář míč na rohový kop. Jeho rozehrávky se ujal stejný hráč a v následné skrumáži se na malém vápně nejlépe zorientoval Šebek a dostal míč do sítě 1:2.

Ve druhém poločase bylo zcela zjevné, že našemu mužstvu dochází fyzické síly a toho domácí dokonale využili. Nejprve v 53. min. jsme bohužel opět nedůrazně odvrátili míč a domácí útočník, po podobné situaci jako v 1. půli, opět vyrovnal 2:2. V 61. min. domácí hráč vystřelil zpoza velkého vápna a námi tečovaná střela přeplachtila Koutného a zapadla přesně pod břevno 3:2. V 73. min. se domácí prosadili z levé strany a po následné přihrávce na přední tyč vsítil domácí útočník svoji čtvrtou branku v utkání 4:2. Zápletku do utkání mohla přinést 83. minuta. To se na půlící čáře uvolnil Jilg, který poté postupoval sám na brankáře. Místo zakončení volil přihrávku na ještě lépe postaveného Jana Maška, jenže jeho střelu z malého vápna do prázdné branky stačil ve skluzu vykopnout vracející se obránce.  A tak skóre uzavřeli domácí, když se v 88. min. po právé straně probil domácí hráč, ke kterému se se štěstím několikrát odrazil míč, až byl schopen jej přihrát k na zadní tyči stojícímu spoluhráči a ten do prázdné branky dal na konečných 5:2.