11. kolo - III. třída muži - sk. B24.10.2016
4:1 (3:0)

AFK TIŠNOV B

TJ SOKOL RADOSTICE

Branky: 17. Hansl Ladislav, 18. Zeman Jiří, 32. Hansl Ladislav, 75. Panovský Lukáš - 90. Žúbor Michal

Rozhodčí: Oujezdský Jan - Klein Josef, Kundelius Ladislav

Kyjovský

Klíma, Fic, Panovský L., Babák

Mičánek, Panáček, Zeman, Marvan

Jilg, Hansl

Pilný Š. (62´ Marvan), Vejrosta (66´ Babák), Pařízek (71´ Jilg)

Tišnov vstoupil do utkání velmi aktivně a svého soupeře od začátku přehrával. První branka padla v 17. min., když Marvan rychlým autovým vhazováním poslal do samostatného nájezdu Hansla a ten brankáře překonal 1:0. O minutu později bylo ještě veseleji. Po zisku míče na půlící čáře a rychlém vysunutí Panáčka, přišla od něj z křídelního prostoru přihrávka na volného Zemana, jenž zhruba ze značky pokutového kopu střelou podél brankáře zvýšil na 2:0. Třetí branku dal ve 32. min. po centru Babáka za obranu střelou z první Hansl 3:0.

Ve druhém poločase naše převaha pokračovala, ale již jsme spíše drželi míč a nehráli tak rychle dopředu jako v úvodní půlhodině, takže jsme se až tolik do šancí nedostávali. Přesto jsme se v 75. min. dočkali další branky, když se z 25 m střelou pod břevno krásně trefil Panovský 4:0. V poslední minutě jsme u vlastního velkého vápna místo odkopu hráli tak dlouho bago, až jsme o míč přišli. Ve vápně se k němu dostal „rychlík ze Žiliny“ :-) a bývalý spoluhráč Michal Žúbor a dotlačil míč do naší sítě 4:1.

Deblín - Dolní Kounice        2:3 (1:2)

Lažánky - Drásov                4:4 (2:2)

Vysoké Popovice - Zbýšov  1:2 (0:1)

Oslavany – volno

Sobota 29. 10. 2016 14:30

Oslavany - Tišnov B (Rozhodčí: Kadlec Václav - Mrkvica Tomáš, Klein Josef); odjezd – 13:00 od Humpolky, auta