Branky: 5. Ledvoň – 4. Pařízek, 48. Zdražil T.

Vít Ra., Sova, Panovský L., Klíma

Mičánek, Panáček, Zdražil T., Vejrosta

Pařízek, Babička

Feifer (39. Mičánek), Zdražil V. (57. Pařízek)

Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned ve 4. minutě jsme se ujali vedení. To si na pravé straně narazil míč Mičánek s Babičkou a centr prvně jmenovaného uklidil do sítě z bezprostřední blízkosti Pařízek 0:1. Bohužel o minutu později po několika individuálních chybách v defenzívě jsme soupeři doslova darovali vyrovnávací gól po střele zpoza vápna 1:1. Od té doby naše hra upadla do hlubokého podprůměru, ze kterého se v podstatě nevymanila po celé utkání. I přesto jsme v úvodním poločase byli v poli o něco aktivnější, ale do vyložených příležitostí jsme se příliš nedostávali. Naopak soupeř několikrát velmi nebezpečně zahrozil po standartních situacích.

Ve druhém poločase jsme po přestávkové bouřce v kabině podali přeci jen lepší výkon, i když k ideálu to mělo stále velmi daleko. Do vedení nás ve 48. minutě po střele zpoza vápna dostal T. Zdražil 1:2. Poté se dvakrát ocitl zcela sám před brankářem Feifer, ale pokaždé volil špatné finální řešení. V 80. min. po rohovém kopu nastřelil hlavou břevno domácí branky Vít. A jelikož domácí v druhé půli nevyužili žádný z náznaků brejků ani standartní situaci, tak jsme nakonec brali všechny 3 body, které nás mohou těšit mnohem více než předvedená hra.