Branky Tišnova: 24. a 32. Panáček, 66. a 75. Jilg

Kapoun, Klíma, Kroupa, Mičánek J.

Veselý, Panovský L., Panáček, Mašek Jan

Jilg, Smrkal

Šebek (70. Mičánek J.), Pařízek (81. Veselý)

Jako první se ze vstřeleného gólu radovali hosté, když po centru z pravé strany vypadl Koutnému míč z rukou, a pro hostujícího hráče již nebyl problém dostat jej do sítě 0:1. Po zbytek poločasu jsme byli lepším mužstvem a dokázali jsme skóre otočit. Nejprve ve 24. min. se ve vápně otočil Jilg, jeho střela skončila na tyči, ale k odraženému míči se nejrychleji dostal Panáček a uklidil jej do branky 1:1. Ve 32. min. prošel Jilg celou hostující obranou a jako na zlatém podnose přihrál Panáčkovi, který dával do prázdné branky 2:1.

Na začátku druhého poločasu jsme vypadli z role a hosté se dostali do 2 šancí, kdy zejména ta druhá doslova volala po gólu. To totiž propadl naší obranou míč a hostující hráč byl zcela sám před Koutným, ale naštěstí trefil pouze tyč. Od toho okamžiku jsme se zvedli a klid do našich řad přinesla 66. min., když krásným centrem od rohového praporku našel Smrkal přesně hlavu Jilga a ten uklidil míč do šibenice 3:1. V 73. min. byl uvnitř pokutového území faulován Jan Mašek, ale nařízenou penaltu poslal L. Panovský pouze do tyče. Naštěstí nás to moc dlouho mrzet nemuselo, jelikož o dvě minuty později po standartní situaci z poloviny hřiště našel stejný hráč hlavu Panáčka, který míč posunul na Jilga a pro toho již nebyl problém uklidit míč do odkryté branky 4:1. Konečnou podobu dali výsledku hosté v 81. min., když se prosadili hlavou po rohovém kopu 4:2.