12. kolo - III. třída muži - sk. B01.11.2016

Branky: 70. Bucsuházy Radim - 30. Jilg Karel, 60. Jilg Karel

Rozhodčí: Kadlec Václav - Mrkvica Tomáš, Klein Josef

Vít Ra., Vít Ro., Panovský L., Klíma

Marvan, Chlup, Vejrosta, Mičánek

Zeman, Jilg

Panáček (61´ Mičánek), Babák (89´ Marvan)

Utkání na hřišti v tabulce třetích Oslavan začalo vyrovnaně, ale postupem času začal Tišnov přebírat iniciativu, ale bohužel ze svých šancí v 1. poločase využil jedinou. Ve 30. min. se po levé straně dostal až sám před brankáře Jilg a prostřelil jej 0:1. Domácí měli největší šanci až na úplném konci poločasu, ale Radek Vít stačil ve skluzu srazit střelu domácích z malého vápna nad naši branku.

Druhý poločas začali domácí aktivněji, ale po chvíli přebrali aktivitu opět hráči Tišnova a jednu ze svých příležitostí dokázali využít. V 60. min. po dlouhém vhazování prodloužil Zeman hlavou míč na malé vápno k Jilgovi, který se obtočil kolem obránce a zvýšil na 0:2. V 70 min. po sporné „ofsajdové“ situaci domácí snižují, když se po dlouhém nákopu za obranu do souboje s Klímou pouští dva jejich hráči včetně v jasném ofsajdu stojícího útočníka. Náš obránce stačí v souboji hlavou míč pouze lehce prodloužit a tak se k němu dostává jeden z domácích hráčů a centrem nachází před naší brankou zcela volného spoluhráče, který o břevno překonává Jíchu 1:2. Do konce utkání se domácí snaží vyrovnat, ale vytvářejí si spíše jenom náznaky šancí a závary před brankou Tišnova, zatímco hostující hráči z brejků zahazují jednu vyloženou šanci za druhou, když neproměňují samostatné nájezdy, akce dva na jednoho či dokonce čtyři na jednoho. Do konce zápasu již ale žádná branka nepadla, a tak si hosté vzhledem k průběhu celého zápasu odvezli zaslouženě všechny 3 body.