13. kolo - III. třída muži - sk. B07.11.2016

Branky: 12. Panáček Tomáš, 37. Panovský Lukáš, 90. Pařízek Tomáš

Rozhodčí: Marinč Lukáš - Procházka David, Martinec Michal

Vít Ra., Fic, Panovský L., Vít Ro.

Mičánek, Panáček, Zdražil T., Klíma

Zeman, Hansl

Vejrosta (37´ Vít Ro.), Pilný Š. (78´ Klíma), Pařízek (85´ Hansl), Babák (87´ Zdražil T.)

V posledním kole jsme v domácím prostředí přivítali druhý celek tabulky Zbýšov. Tišnov vstoupil do utkání aktivněji a svého soupeře v prvním poločase přehrával, byť i hosté si připravili nějaké možnosti ke vstřelení branky. Nicméně branky střílel jenom Tišnov. Ve 12 min. trestný kop od poloviny hřiště proletěl až k volnému Panáčkovi, který jej pohotově kolenem poslal do protipohybu brankáře 1:0. Druhou branku vstřelil z trestného kopu z 25 m ve 37. min. Panovský, když jeho střela byla navíc lehce tečována 2:0. Ostatní příležitosti v prvním poločase zůstaly nevyužity.

Ve druhém poločase se Zbýšov zlepšil a naopak my jsme na rozdíl od prvního poločasu jednoduše ztráceli ve středu hřiště míče a tím jsme dostávali soupeře do hry. A i dvě největší šance jsme soupeři darovali my totálně špatnou rozehrávkou, naštěstí zbýšovští ani jedno z těchto našich zaváhaní, kdy postupovali sami, příp. v přečíslení na naši branku nedokázali využít. Konečnou podobu výsledku jsme dali v 90. min., když se ofsajdové pasti vyhnul Š. Pilný, který poté postupoval sám na branku. Před brankářem ještě přihrál dobíhajícímu lépe postavenému Pařízkovi, který neměl problém dopravit míč do prázdné branky 3:0.