Branky: 13. a 41. T. Jacko – 11. Jilg, 25. T. Zdražil, 36., 80. a 85. Babička

Vít Ra., Sova, Panovský L., Klíma

Marvan, Panáček, Zdražil T., Vejrosta

Jilg, Babička

Feifer (86. Vejrosta), Kapoun (87. Marvan)

V posledním venkovním utkání podzimní části sezóny jsme podali proti posílenému soupeři jeden z nejlepších výkonů dosavadní sezóny a zásluhou obou mužstev střetnutí nabídlo nadprůměrný okresní fotbal.

Do vedení jsme se dostali v 11. min., když se po standartní situaci dostal k dorážce Jilg a z malého vápna rozvlnil síť 0:1. Bohužel o 2 minuty později bylo vyrovnáno, když jsme na soupeřově polovině ztratili míč a domácí nás po rychlém brejku potrestali 1:1. Do vedení nás ve 25. minutě po krásné individuální akci dostal T. Zdražil, který nejprve na kraji hřiště obešel dva protihráče, navedl si míč k velkému vápnu a následně zpoza šestnáctky technickou střelou do vzdálenější šibenice obstřelil brankáře 1:2. O dvě minuty později nastřelil Babička břevno a ani Vejrosta ve svých dvou šancích neuspěl. A tak jsme se třetí branky dočkali ve 36. min., když po levém křídle utekl Jilg a následně přihrávkou našel před prázdnou brankou volného Babičku, který již neměl žádný problém uklidit míč do branky 1:3. Situaci jsme si zkomplikovali ve 41. min., když jsme před naším velkým vápnem zbytečně ztratili míč, domácí se následně dostali ke střele, která skončila na tyči, dorážku stačil Dang ještě vyrazit, ale na další dorážku už neměl nárok 2:3.

V úvodu druhého poločasu měl obrovskou příležitost Panovský, ale jeho hlavička z bezprostřední blízkosti, po prodlouženém rohovém kopu, skončila pouze na břevně. Poté se do mírné optické převahy dostali domácí, ale ve své největší šanci střelou z pravé strany olízli pouze tyčku Dangovi branky. I my jsme v této fázi měli několik brejkových situací, ale žádnou jsme nevyužili a tak klid na naše kopačky přinesla až 80. min., když střelu Jilga z velkého vápna stačil ještě domácí brankář vyrazit, ale míč si našel Babička, který udělal brankáři kličku a dal na 2:4. O 5 minut později domácím nezafungoval ofsajd systém, míč se dostal k Jilgovi, který jej potáhl do vápna, kde našel lépe postaveného Babičku, jenž udělal brankáři opět kličku a do prázdné branky upravil skóre na konečných 2:5.