Branky: 51. Zajíc– 30. vlastní, 41. a 53. Babička, 58. Marvan, 79. T. Zdražil

Pospíšil, Sova, Panovský L., Vejrosta

Mičánek, Panáček, Babička, Seyfert

Marvan, Zdražil T.,

Jilg(69. Sova), Kapoun (73. Vejrosta), Klíma (81. Babička)

První utkání po zimní přestávce se v Blučině odehrálo na nerovnémhřišti, které velmi komplikovalo kombinační hru. I přesto jsme byli od úvodu lepší a fotbalovější mužstvo. Do první velké příležitosti se dostal ve 4. min. Marvan, který po rychle rozehraném autovém vhazování postupoval z boku sám na branku, ale domácí brankář jeho střelu nohou vyrazil. Ve 25. min. se z ničeho nic dostali do velké šance i domácí, když po nákopu do našeho velkého vápna přistál míč u zcela volného blučinského hráče, který naštěstí minul naši bránu. Ve 30. min. jsme se dostali do vedení a nutno podotknout, že brankou velmi kuriózní. Prudkou přihrávku T. Zdražila tečoval obránce směrem k vlastní brance a domácí brankář, v obavách aby nebyla zapískána malá domů, se míč rozhodl hrát nohou, jenže jej netrefil a ten tak skončil u levé tyče domácí branky 0:1. O minutu později prošel středem hřiště Mičánek, nahrál na velké vápno T. Zdražilovi, jenž však ve vyložené příležitosti minul branku. Druhý gól jsme však do přestávky i přesto přidali a to ve 41. min., když míč před velkým vápnem dostal Babička, který následně ve velkém vápně obešel tři domácí obránce a poté obstřelil i brankáře 0:2.

Úvod druhého poločasu se nám nepovedl. Ve 46. min. domácí svoji šanci ještě nevyužili, ale v 51. min. po standartní situaci z pravé strany propadl míč až k domácímu hráči na zadní tyči a ten překonal Kyjovského 1:2. Naštěstí hned o dvě minuty později vnesl klid do našich řad svoji druhou brankou v zápase Babička, když střelou z levé strany z hranice velkého vápna zvýšil naše vedení na 1:3. V 58. min. vyrazil tutovku T. Zdražila domácí brankář na rohový kop, jenž následně domácí odvrátili, ale Pospíšil z voleje nastřelil míč zpět do vápna, kde ho opět z voleje usměrnil Marvan a míč skončil od břevna v levé domácí šibenici 1:4. V 79. min. T. Zdražil obešel dva domácí obránce a následně obstřelil i brankáře 1:5. Do konce utkání jsme si vytvořili ještě několik příležitostí, ale žádnou již nevyužili a tak utkání skončilo našim zasloužením vítězstvím.