Pospíšil, Sova, Panovský L., Vít Ra.

Mičánek, Panáček, Babička, Seyfert

Jilg, Zdražil T.

Marvan (30. Mičánek), Vejrosta (70. Panáček), Kapoun (76. Babička), Zdražil V. (87. Seyfert)

V počátku utkání se hrála vyrovnaná partie, bohužel postupem času začali přebírat iniciativu domácí. Do první vážnější příležitosti se dostali ve 28. min., ale naštěstí centr z pravé strany proletěl přes naše malé vápno, aniž by ho někdo dokázal usměrnit. Ve 40. min. po nakrátko rozehraném rohovém kopu přišel přetažený centr na osamoceného domácího hráče, který svou hlavičku namířil přímo do rukou Kyjovského. Největší šanci 1. poločasu měli domácí ve 42. min., kdy opět po přízemním centru z pravé strany domácí útočník ze 3 m přestřelil naši branku.

Co se domácím nepovedlo na konci prvního poločasu, se jim podařilo hned v úvodu toho druhého. Ve 48. min. se po nakrátko rozehraném rohovém kopu dostal míč za naše velké vápno, odkud domácí hráč vystřelil nijak nebezpečnou střelu, kterou bohužel Kyjovský podcenil, přes ruce mu míč přešel až na tyč branky a k odraženému míči se nejdříve dostal domácí hráč, který z brankové čáry uklidil míč do sítě 1:0. Do naší největší šance se o dvě minuty později dostal Marvan, který unikl po levé straně, avšak z úhlu místo nahrávky na před brankou stojícího zcela volného Jilga, volil střelu, kterou mu domácí brankář vyrazil. V 54. min. se na pravé straně uvolnil domácí hráč, do jehož centru se rybičkou položil domácí útočník a hlavou dal přesně k přední tyči 2:0.  V 68. min to již bylo o tři branky, když po dlouhém míči do vápna se přes naši nedůslednou obranu uvolnil domácí hráč a střelou z hranice pokutového kopu dal po zemi k tyči na 3:0. V závěru utkání nás ještě dvakrát zachránila branková konstrukce. Nejprve po střele z 20 m z levé strany se otřáslo naše břevno a v 87. min. po průnikové přihrávce na levé straně mířil domácí hráč sám před Kyjovským do tyče.

A tak v utkání zcela zaslouženě vyhráli domácí, kteří nás předčili fotbalovostí i vůlí po vítězství.