18. kolo - OP mužI24.04.2018
7:1 (5:1)

AFK TIŠNOV B

SK ŘÍČANY

Branky: 18. a 75. Panovský L., 27. a 41. Zdražil T., 36. Marvan, 38. Mičánek, 89. Vejrosta – 23. Jahn

Kyjovský

Vít Ra., Sova, Jilg, Klíma

Pospíšil, Panáček, Panovský L., Mičánek

Marvan, Zdražil T.

Kapoun (46. Klíma), Flamich (48. Marvan), Vejrosta (66. Flamich), Zdražil V. (80. Panáček)

Úvodní čtvrthodinu se hrála vyrovnaná partie a nic nenasvědčovalo konečnému výsledku. První branka utkání padla v 18. min., když se k míči cca na penaltě dostal L. Panovský a technickou střelou o tyč obstřelil brankáře 1:0. Bohužel o 5 minut později bylo vyrovnáno. Hosté zahrávali rohový kop, který jsme odvrátili za velké vápno, ovšem hosté následně kolmicí vrátili míč do naší šestnáctky a tam jejich hráč zakončil střelou po zemi na přední tyč 1:1. Z vyrovnání se ovšem neradovali dlouho, když si ve 27. min. narazil míč T. Zdražil s Panáčkem a prvně jmenovaný se ocitl sám před brankářem, kterého napodruhé překonal 2:1. Ve 36. min. si na rohový kop T. Zdražila naskočil Marvan a hlavou zvýšil na 3:1. O další dvě minuty později vysunul středem Panáček Mičánka a ten v samostatném nájezdu přehodil vyběhnuvšího brankáře 4:1. Ve 41. min. se na pravé straně dostal k míči Pospíšil, jenž centrem našel na zádní tyči zcela osamoceného T. Zdražila a ten neměl problém si míč zpracovat a poslat jej pod břevno 5:1.

Ve druhém poločase jsme nějaké další šance nevyužili, ale i přesto jsme přidali další dvě branky. Nejprve v 75. min. se do míče z minimálně 30 m opřel L. Panovský a krásnou střelou po zemi k tyči dal již na 6:1. Konečnou podobu výsledku dal v 89. min. Vejrosta, ke kterému se odrazil míč po průniku T. Zdražila přes polovinu hřiště, technickou střelou z velkého vápna 7:1.