19. kolo - IV. třída muži - sk. C 23.05.2016
1:6 (0:2)

TJ SOKOL VEVERSKÉ KNÍNICE

AFK TIŠNOV B

Branky:46. Rampula Tomáš - 10. Zdražil Tomáš, 40. Panovský Lukáš, 55. Juříček Vojta, 56. Chlup Martin, 60. Panovský Lukáš (pen.), 63. Juříček Vojta

Rozhodčí:Chromek Miroslav - Rambousek Bedřich, Harásek Bohumil

Lipovský

Babák, Vít Ro., Panovský L., Vít Ra.

Klíma, Zdražil, Panáček, Chlup

Juříček V., Koloc

Pilný (62´ Koloc), Vejrosta (66´ Babák), Smolík (74´ Juříček), Haluza Pe. (75´ Panáček)

Tišnov od úvodu potvrzoval, že přijel do Knínic potvrdit své vedení v tabulce a celý první poločas měl pod kontrolou, což potvrdil dvěma vstřelenými brankami, i když poločasový výsledek mohl být i výraznější. Nejprve v 10. min. posunul v pokutovém území Klíma míč na penaltě osamoceného Zdražila a jeho střela mířila přesně k tyči 0:1. Ve 40. min. vrátil odvrácený rohový kop do vápna Chlup a jeho přihrávku doklepával do prázdné branky Panovský 0:2.

Úvod druhého poločasu přinesl zdramatizování utkání, když ve 46. min. „nepovedený“ centr domácích skončil v horním rohu tišnovské branky 1:2. O dvě minuty později mohlo být pro hosty ještě hůř, když po tišnovském rohovém kopu se domácí dostali do brejku, ale naštěstí Lipovský domácího hráče vychytal. Další komplikace již hosté nedovolili a rychle rozhodli o svém vítězství. Nejprve v 55. min. Klíma posunul na pravou stranu na Juříčka, jehož první střelu stačil brankář ještě vyrazit, ale na jeho dorážku mířící mezi nohy již byl krátký 1:3. O minutu později posunul Klíma míč pro změnu na levou stranu na Chlupa a jeho prudkou střelu na přední tyč zastavila až síť 1:4. V 60. min. byl v pokutovém území faulován Koloc a následnou penaltu proměnil Panovský 1:5. Poslední gól padl v 63. min. po totožné akci jako u druhé branky, jen tentokráte po odvráceném rohovém kopu usměrnil míč po nahrávce Chlupa do sítě Juříček 1:6.

Domašov-Říčky - Mor. Knínice 1:2 (0:0)
Ketkovice - Zakřany B                 5:0 (2:0)
Příbram - Chudčice                    6:0 (2:0)
Vev. Bítýška B - Říčany B            4:0 (2:0)