Muži "B"

Výsledky  |  Muži "B"

19. kolo - OP mužI01.05.2018
1:0 (1:0)

FC VEVERSKÁ BÍTÝŠKA

AFK TIŠNOV B


Sestava:     

               Brzoň

       Vít Ra., Sova, Panovský L., Klíma

Pospíšil, Panovský L., Panáček, Mičánek

                   Marvan, Zdražil T.

Střídali:

Seyfert (54. Pospíšil), Babička (56. Panáček)

Zápis o utkání:

Rozhodující moment utkání přišel již ve 4. min., když se po souboji u rohu velkého vápna odrazil míč k jinému domácímu hráči, jenž jej přiťukl dalšímu spoluhráči, ten se vřítil do šestnáctky a střelou na zadní tyč dal na 1:0. Tento gól s hosty otřásl a v první půlhodině byli domácí lepším mužstvem, když hrozili z nakopávaných míčů a za pomoci i „dvanáctého hráče“ především ze spousty standartních situací. Naštěstí kromě jedné hlavičky, která mířila nad branku se do zakončení neprotlačili. Po půl hodině se utkání vyrovnalo a i my jsme měli dvě veliké šance na vyrovnání, když nejprve po úniku z levé strany šel sám na brankáře Marvan, ale mířil vedle a ve 40 min. z trestného kopu orazítkoval břevno domácí svatyně L. Panovský.

Ve druhém poločase jsme již byli lepším mužstvem a zejména posledních 25 minut se hrálo v podstatě jen na domácí polovině, ale bohužel žádnou ze šancí jsme neproměnili, když v největší šanci zcela sám před brankářem mířil těsně vedle T. Zdražil. Domácí hráči se ve druhé polovině dostali k jediné nebezpečné situaci, kdy po další standartní situaci mířila jejich hlavička přesně doprostřed naší branky.

A tak z utkání brali 3 body domácí, i když nutno podotknout, že v tomto střetnutí nezvítězil lepší, nýbrž šťastnější tým.

 

Ostatní výsledky:       

Zbýšov - TJ Sokol Popůvky              2:0 (0:0)

Střelice - SK Blučina                         3:0 (2:0)

Vojkovice B - SK Měnín                    2:3 (0:2)

Modřice - Ořechov                            3:1 (1:1)

SK Říčany - SK Moutnice                 7:1 (2:1)

TJ Viktoria Želešice - FC Ivančice B 3:0 (1:0) 

Zpět na výpis výsledků


Copyright © 2014 AFK Tišnov.