2. kolo - OP muži25.08.2017
1:7 (0:2)

TJ SOKOL STŘELICE

AFK TIŠNOV B

Branky: 70. Petr Boldi - 18., 38., 51., 54., 83., 88. Kevin Babička, 60. Tomáš Marvan

Rozhodčí: Hudec - Dolníček, Baštař

Koutný

Vít Ra., Klíma, Sova, Kapoun

Mičánek, Panáček, Zdražil T., Marvan

Babička, Seyfert

Jilg (46. Kapoun), Feifer (55. Seyfert), Vejrosta (69. Panáček)

V utkání jsme  byli od úvodu lepším mužstvem, což jsme v prvním poločase potvrdili dvěma brankami. Nejprve byl v 18. min. před velkým vápnem faulován Marvan a Kevin Babička technickou střelou otevřel skóre 0:1. Ve 38. min. zahrávali domácí standartní situaci, kterou jsme odvrátili k Seyfertovi, ten míč vyvezl na polovinu hřiště, posunul míč Marvanovi a ten následně uvolnil do samostatného úniku Babičku. Ten ještě udělal kličku vracejícímu se obránci a poté překonal brankáře podruhé 0:2.

Ve druhém poločase byl rozdíl ještě markantnější a z utkání se stalo gólové galapředstavení Kevina Babičky, který dalšími 4 góly, zejména po akcích z levé strany a přihrávkách od Marvana, završil svůj brankový účet v utkání na šest. Sedmou naši branku (v utkání 5.) přidal po samostatné akci a střele zpoza vápna v 60. min. Marvan. Domácí vsítili svou jedinou branku v 70. min. a korigovali na průběžných 1:5, když se po narážečce na naší pravé straně dostal před v zápase spolehlivého Koutného domácí hráč a technickou střelou jej překonal.