20. kolo - III. třída muži - sk. B09.05.2017
4:0 (0:0)

AFK TIŠNOV B

TJ SOKOL SENORADY

Branky: 50. Dominik Pořízek, 67. Karel Jilg, 75. Kevin Babička, 82. Štěpán Pilný

Koutný

Vít Ra., Vít Ro., Sova, Klíma

Mičánek, Panáček, Babička, Feifer

Smolík, Burian

Jilg (46´ Smolík), Pořízek (46´ Burian), Vejrosta (53´ Vít Ro.), Pilný Š. (78´ Panáček), Pilný M. (79´ Sova)

K utkání se nedostavil žádný rozhodčí a tak po dohodě obou mužstev musel utkání odpískat „laik“. Když už utkání bylo zahájeno, tak začalo velmi silně pršet, takže se po 5 min. muselo přerušit. Do té doby jsme hráli neustále na míči a vypracovali si i jednu vyloženou šanci, když sám na brankáře postupoval Feifer, ale nepřekonal jej. Po návratu na hřiště jsme na tento výkon nenavázali a celý zbytek poločasu moc fotbalové krásy nepobral. A tak za zmínku stojí snad jen dvě akce. Nejprve nebyl po dlouhém vhazování a propadnutém míči uznán gól Babičkovi pro nesportovní chování. A poté po krásné střele hostujícího záložníka z 28 m se zaskvěl Koutný.

Druhý poločas již byl z naší strany o něčem jiném. První branku vstřelil v 50 min. Pořízek, který tečoval střelu Babičky 1:0. V 67. min. utekl po levém křídle Jilg a následně obstřelil brankáře 2:0. Třetí branku vsítil v 75. min. po nahrávce Panáčka a střele k tyči zpoza vápna Babička 3:0. Poslední branku utkání dal v 82. min. Š. Pilný, který dorazil brankářem vyraženou střelu 4:0. A tak jsme si po výrazně zlepšeném výkonu ve druhém poločase připsali všechny 3 body.

Vysoké Popovice  5:0    Deblín

Zbýšov                    3:0   Drásov

Oslavany               2:0    Dolní Kounice

Dolní Loučky        1:3    Lažánky

Radostice             2:0    Ketkovice

Sobota 13.5. 2017 v 16:30