Branky: 46. a 55. Panovský L., 60. Zdražil T. – 69. Šiška

Mičánek, Sova, Jilg, Klíma

Pospíšil, Panáček, Panovský L., Zdražil T.

Marvan, Babička

Vít Ra. (46. Pospíšil), Seyfert (60. Jilg), Vejrosta (70. Mičánek), Flamich (79. Marvan), Kapoun (83. Klíma)

V úvodní půli jsme sice byli lepším mužstvem, ale kombinačně jsme se do koncovky příliš neprosazovali a tak naše nebezpečné situace vznikaly po centrech a standartních situacích, ale žádnou jsme nevyužili. Do největší příležitosti se po křížném míči na pravou stranu dostal ve 38. min. Pospíšil, ale z bezprostřední blízkosti nedokázal prostřelit hostujícího brankáře.

Hned v 1. minutě druhého poločasu odcentroval od pravého rohového praporku Mičánek a jeho přízemní centr propadl až k L. Panovskému, který neměl problém uklidit míč do sítě 1:0. V 56. min. získal na útočné polovině míč Klíma, posunul jej Jilgovi, který uličkou uvolnil do samostatného nájezdu L. Panovského, jenž přehodil padajícího brankáře 2:0. O tři minuty později našel dlouhým nákopem Sova Babičku, který poté nahrál T. Zdražilovi a ten sám před brankářem nezaváhal 3:0. V 69. minutě hosté přenesli z pravé strany míč do velkého vápna a tam jej z voleje hezkou dělovkou poslali do naší sítě 3:1. Tímto výsledkem již i přes některé další nebezpečné situace na obou stranách utkání skončilo.