21. kolo - III. třída muži - sk. B15.05.2017
2:3 (2:1)

TJ SOKOL TROUBSKO

AFK TIŠNOV B

Branky: 9. a 35. Adam Koláček – 22. Adam Feifer, 54. Roman Brabec, 90. Karel Jilg

Rozhodčí: Jelínková – Hudec, Králíček

Koutný

Vít Ra., Klíma, Sova, Brabec

Mičánek, Panáček, Vejrosta, Feifer

Smolík, Jilg

Pilný M. (90. Smolík)

Po vyrovnaném úvodu utkání se v 9. min. dostali do vedení domácí, když vyhráli osobní souboj za půlící čarou a následně domácí útočník utekl hostující obraně a střelou na zadní tyč překonal Koutného 1:0. O vyrovnání skóre se postaral ve 22. min. Feifer, jenž krásnou střelou z 28 m, která se od břevna odrazila za brankovou čáru, vyrovnal 1:1. O 7 min. později si domácí hráč naskočil na rohový kop, ale naštěstí hlavou trefil jen břevno naší branky. Ve 35. min. se již domácí radovali, když jsme zbytečně ztratili míč na soupeřově polovině a domácí záložník následně vyslal rychlonohého útočníka do brejku. Ten si ve vápně zasekl míč před ve skluzu vracejícím se Klímou a následně střelou mezi nohy překonal Koutného podruhé 2:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a byli za to odměněni v 54. min., když si od půlící čáry navedl míč do vzdálenosti 30 m od soupeřovi branky Brabec a odsud nádhernou křížnou střelou do šibenice nedal domácímu brankáři žádnou šanci 2:2. Poté jsme na chvíli vypadli z role a domácí nás za to mohli potrestat, ale naštěstí ve svých šancích nastřelili jen tyč a břevno naší branky. I my jsme se potom dostali do nějakých příležitostí, ale Jilg ani Mičánek je neproměnili. A tak rozuzlení napínavého střetnutí přišlo v poslední minutě. Mičánek zatáhl po pravé straně míč do velkého vápna, kde našel zpětnou přihrávkou na přední tyči mezi penaltou a malým vápnem stojícího Jilga. Ten se otočil okolo domácího obránce, prostřelil brankáře a rozradostnil hostující tým 2:3.

A tak jsme v utkání, ve kterém jsme vstřelili dvě výstavní branky a rozhodli v poslední minutě, získali důležité 3 body, i když je nutno podotknout, že domácí bojovali a prohrát si nezasloužili, ale na naší stranu se přiklonil velký kus štěstí.