21. kolo - IV. třída muži - sk. C06.06.2016
6:0 (4:0)

AFK TIŠNOV B

SK ŘÍČANY B

Branky: 11. Juříček Vojta, 13. Juříček Vojta, 33. Vejrosta Marek, 42. Smolík Tomáš, 53. Juříček Vojta, 72. Panovský Lukáš

Rozhodčí: Martinec Michal

Lipovský

Babák, Vít Ro., Panovský L., Vít Ra.

Vejrosta, Klíma, Panáček, Smolík

Juříček V., Pilný

Flamich (53´ Pilný), Haluza Pa. (75´ Vejrosta)

Domácí byli v utkání od začátku lepším týmem a o svém vítězství rozhodli již v prvním poločase. V 11. min. posunul Vít Radek míč na Smolíka, jenž našel zpětnou přihrávkou na přední tyči volného Juříčka a ten střelou k bližší tyči otevřel skóre 1:0. O dvě minuty později vysunul Klíma Juříčka a ten se opět nemýlil 2:0. Ve 33. min. poslal dlouhým pasem Vít Roman do samostatného úniku Vejrosty a ten zvyšoval na 3:0. Ve 42. min se podél brankové čáry prodral Vejrosta a jeho centr na přední tyč uklízel patičkou do sítě Smolík 4:0. V 53. min. centroval z levé strany Pilný a Juříček byl u míče dříve než hostující brankář 5:0. V 72. min. padla poslední branka střetnutí, když Flamich dával zpětnou přihrávkou na Klímu, jenž míč přepustil lépe postavenému Panovskému a ten střelou k tyči z velkého vápna dal na konečných 6:0.

Vev. Knínice - Mor. Knínice   1:2 (0:0)
Domašov-Říčky - Chudčice   0:0 (0:0)
Vev. Bítýška B - Drásov         1:3 (1:2)
Ketkovice - Příbram               7:0 (1:0)

Mor. Knínice - Vev. Bítýška B
Drásov - Tišnov B (Rozhodčí: Harásek Bohumil) (utkání bude možná přesunuto na 14:00)

Neděle 12. 6. 2016 16:30