21. kolo - OP mužI16.05.2018
7:3 (4:1)

SK VOJKOVICE B

AFK TIŠNOV B

Branky: 7. Kameník, 10., 30., 47. Radek Poláček, 24. Horňák, 49. Petr Poláček, 52. Olejár – 32.Babička, 73. Pospíšil, 78. Vejrosta

Kyjovský

Vít Ra., Sova, Jilg, Klíma

Mičánek, Panovský L., Panáček, Pospíšil

Babička, Vejrosta

Kapoun(75. Panáček)

Totálně zpackaný zápas odehráli naši hráči v nedělním dopoledni ve Vojkovicích, kde zcela propadli v defenzivní hře a svým způsobem i v koncovce na rozdíl od domácích, kteří v podstatě do čeho kopli, to padlo do brány, k čemuž jim pomohl i náš velký nedůraz v obranné hře. 7. min. roh a napotřetí domácí dotlačili míč do branky 1:0. 10. min. centr volný hráč ve vápně 2:0. 24. min. roh na malé vápno, kde se mezi třemi našemi hráči prosadil hlavou domácí hráč 3:0. 30. min. – nejhezčí moment utkání, když trestný kop z 20 m zakroutil domácí záložník přes zeď přímo do šibenice 4:0. 32. min. únik Babičky po pravé straně a zakončení na přední tyč 4:1. Poté jsme do konce poločasu ještě mohli snížit, ale žádnou šanci jsme nevyužili.

Začátek 2. poločasu naprosto ostudný výkon z naší strany a v 52. min. to již bylo 7:1 (3 x centr a nedůraz v našem velkém vápně = 3 góly). Poté jsme se do hry opět vrátili a brankami Pospíšila v 73. min. a Vejrosty v 78 min. korigovali skóre na konečných 7:3, když další naše šance zůstaly opět nevyužity.