22. kolo - IV. třída muži - sk. C 14.06.2016
2:2 (1:0)

SK DRÁSOV

AFK TIŠNOV B

Branky: 30. Rampula Filip, 50. Dvořák Martin - 70. Juříček Vojta, 80. Panáček Tomáš

Rozhodčí: Harásek Bohumil

Lipovský

Babák, Vít Ro., Panovský L., Haluza Pe.

Vejrosta, Klíma, Panáček, Vít Ra.

Juříček V., Smolík

Pilný (46´ Haluza Pe.), Haluza Pa. (83´ Babák), Flamich (89´ Vejrosta)

Hráči Tišnova do utkání s druhým celkem v tabulce vstoupili zřejmě spíše s myšlenkami na pozápasovou oslavu končící sezóny a v prvním poločase předvedli pěší fotbal, podpořený nepřesnostmi a snahou o profesorský výkon s kombinacemi před vlastním pokutovým územím. I přesto si vytvořili dvě příležitosti, které však neproměnili, za což byli domácími hráči potrestáni ve 30. min., když po chybné rozehrávce v obraně se k míči dostal drásovský hráč a na dvakrát Lipovského překonal 1:0. Do druhého poločasu došlo u hostů k některým změnám v sestavě, což se na jejich hře kladně projevilo. Hned ze začátku ale opět neproměnili dvě své příležitosti a tak šli domácí v 50. min. do dvoubrankového vedení, když nemastnou neslanou skákavou střelou ze 30 m zaskočili špatně stojícího Lipovského 2:0. O chvíli později mohlo být pro hráče Tišnova ještě hůře, když po ztrátě míče ve středu hřiště postupoval domácí útočník sám na Lipovského, ale ten jej naštěstí vychytal. Od tohoto okamžiku se hrálo převážně už jen na domácí polovině a hosté dokázali dvoubrankové manko smazat. Nejprve v 70. min. si na centr Babáka naskočil Juříček a hlavou snížil na 2:1. Za dalších 10 minut bylo vyrovnáno, když odvrácený rohový kop se dostal zpět k Pilnému a jeho přetažený centr trefil střelou z voleje na zadní tyč Panáček 2:2. V dalších minutách již domácí hrající místy až za hranou tvrdosti výsledek udrželi a tak utkání skončilo zřejmě zaslouženou remízou, jelikož hosté si za prospaný první poločas, na rozdíl od bojujících domácích, vítězství nezasloužili.