23. kolo - III. třída muži - sk. B29.05.2017
1:4 (0:2)

SK DOLNÍ KOUNICE

AFK TIŠNOV B

Branky: 63. Miroslav Pavlík - 33. a 43. Karel Jilg, 48. Roman Brabec, 83. Adam Feifer

Rozhodčí: Jelínková – Moder, Havlát

Kyjovský

Vít Ra., Vít Ro., Sova, Klíma

Mičánek, Panáček, Bartoš, Feifer

Jilg, Brabec

Pilný Š. (46. Jilg), Pilný M. (64. Brabec), Babák (78. Bartoš), Rosendorfský D. (84. Feifer)

V úvodu utkání na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo, a kdyby po 15 minutách svítilo na ukazateli skóre 0:3, tak by se nikdo nemohl divit, jelikož jsme do té doby spálili minimálně 5 vyložených šancí. Poté jsme i my polevili, ale i tak jsme si vypracovávali další šance a alespoň jsme začali dávat branky. Ve 33. min. vysunul dlouhým pasem Sova Mičánka, který míč zatáhl až k brankové čáře a jeho centr usměrnil na bližší tyči za záda domácího brankáře Jilg 0:1. Ve 43. min. přihrál do vápna Bartoš Jilgovi, který si míč zpracoval na prsa, otočil se okolo obránce a ze vzdálenosti penalty prostřelil střelou po zemi góĺmana podruhé 0:2.

Hned v úvodu druhého poločasu dostal prostor před velkým vápnem Štěpán Pilný a posadil míč na hlavu nabíhajícího Brabce 0:3. V 63. min. se dočkali i domácí, když po centru z pravé strany byli ve vápně 3 domácí hráči na jediného obránce a jeden z nich hlavou překonal Kyjovského 1:3. Definitivní podobu výsledku dal v 83. min. Feifer, ke kterému se odrazil míč po standartní situaci a skákavou střelou k tyči ze 20 m dal na 1:4.