Branky: 23. Aujeský, 86. Kučera – 60. Panáček

Vít Ra., Sova, Jilg, Klíma

Mičánek, Babička, Panáček, Vejrosta

Zdražil T., Flamich

Burian (62. Flamich)

V tomto utkání jsme si vypili kalich hořkosti v zápasech s Měnínem až do dna, když si troufnu tvrdit, že ve všech 3 utkáních (včetně pohárového) jsme byli lepším mužstvem, ale neodnesli jsme si z nich ani bod, když jsme si vždy vylámali zuby na výborném měnínském brankáři společně s naší nemohoucností v koncovce, se kterou se potýkáme v podstatě celou sezónu, kdy se na každý gól strašně moc nadřeme a spotřebujeme velké množství vyložených šancí.

V úvodu bylo utkání vyrovnané, možná i měli mírnou územní převahu domácí, ale do první vyložené příležitosti se ve 12. min. dostal Panáček, který se ocitl sám před brankářem, ale místo zakončení volil přihrávku na obsazeného spoluhráče. O dvě minuty později se z pravé strany dostal do vápna Mičánek, naznačil centr, na což reagoval i domácí brankář, ale následnou střelou z úhlu mířil místo do odkryté branky, bohužel vedle. Ve 23. minutě jsme zbytečně před vlastním pokutovým územím ztratili míč, následně faulovali a domácí hráč poté přímý kop z 20 m namířil v podstatě do šibenice 1:0. Ve 28. minutě se na velkém vápně uvolnil Babička, ale jeho přízemní střelu k tyči chytil domácí brankář. Ve 33. minutě hlavičkoval k tyči Panáček, ale za již překonaného brankáře vykopával míč z brankové čáry obránce. Chvíli na to se po standartní situaci protlačil do zakončení i domácí hráč, ale jeho hlavička mířila přesně doprostřed naší branky. Ve 37. min. nahrál T. Zdražil Panáčkovi, ale ten jen nastřelil brankáře.

V 55. min. potáhl po pravé straně míč Mičánek, nacentroval na Babičku, ale ten opět nedal. V 60. min. jsme se už konečně radovali, když Ra. Vít našel volného Panáčka a jeho hlavička již skončila v brance 1:1. V 64. min. prošel po brankové čáře T. Zdražil a jeho následný centr promáchnul Jilg, takže doputoval až k Ra. Vítovi a ten z malého vápna přestřelil branku. V 68. min. přišel klíčový moment utkání, když byl faulován Jilg, následně došlo k vzájemnému slovnímu handrkování s protihráčem, který poté udeřil Jilga pěstí do obličeje. Ten se neudržel a úder mu vrátil. Následně k překvapení všech hlavní rozhodčí po druhé žluté kartě vyloučil pouze Jilga. O minutu později byl v dalším souboji zraněn Mičánek, a jelikož už jsme v té době neměli nikoho na střídačce, tak jsme utkání dohrávali v podstatě v devíti lidech. I poté jsme se však nezatáhli a až do konce se hrálo více před domácí brankou. Ve zbytku utkání jsme si připravili ještě několik dalších příležitostí ke vstřelení vedoucí branky, ale opět jsme zklamali ve finální fázi. Nutno však podotknout, že i domácí se dostali 2x sami před Brzoně, ale jednou mířili vedle a jednou výborně zasáhl Brzoň. Rozhodnutí nakonec přinesla 86. min., když se domácí hráč přes naši otevřenou obranu dostal až do vápna a jeho následná námi tečovaná střela se od tyčky odrazila za brankovou čáru 2:1.