Branky: 80. Zdražil T. (p) – 21. Fiala, 42. Vaněk

Klíma, Sova, Panovský L., Zdražil V.

Burian, Panáček, Babička, Pospíšil

Marvan, Flamich

Vejrosta (39. Panovský L.), Zdražil T. (46. Flamich), Seyfert (58. Burian)

V prvním poločase byli hosté fotbalovějším a lepším mužstvem, což se také odrazilo na poločasovém skóre, i když nutno podotknout, že na vyložené šance to bylo vyrovnané, jen my jsme je opět neproměnili. Hned ve 3. min. prošel po pravé straně Burian a zpětnou přihrávkou našel na malém vápně Flamicha, jenž tísněn nedokázal pořádně zakončit. Ve 4. min. prošel pro změnu po levé straně Marvan, ale nastřelil jen boční síť. V 16. min. se po kombinaci dostal hostující hráč až před Kyjovského, ale Klíma jeho střelu na poslední chvíli ve skluzu zblokoval. V 18. min. rozehrávali hosté přímý kop a po následné přihrávce do vápna se dostali i do zakončení, ale to pro změnu zblokoval Babička. Ve 21. min. hosté rozehrávali rohový kop, na který si naskočil ořechovský hráč a hlavou překonal Kyjovského 0:1. Ve 27. min. hostující hráč prošel až před Kyjovského. Ten ho ale vychytal a následnou zpětnou přihrávku před odkrytou branku jsme stačili odkopnout. Ve 28. min. pronikl do vápna Burian, ale hostujícího brankář jeho zakončení kryl. Ve 35. min. se ke střele zpoza vápna dostal Babička, ale jeho střela mířila těsně vedle pravé tyče. Ve 42. se hosté prokombinovali až před naše velké vápno odkud tvrdou střelou hostují záložník překonal Kyjovského podruhé 0:2.

Druhý poločas nabídl zcela jinou podívanou, když jsme převzali iniciativu a většinu času se hrálo před hostující brankou. Ve 47. min. centr z levé strany dopadl na břevno hostující branky a ani s dorážkou jsme si nedokázali poradit. V 52 min. prošel po pravé straně T. Zdražil až sám před brankáře, ale branku přestřelil. V 62. min. od brankové čáry nahrál Seyfert Marvanovi, ale ten z malého vápna opět branku překopl. V 80. min. byl po souboji Panáčka s hostujícím brankářem odpískán pokutový kop a ten s přehledem proměnil T. Zdražil 1:2. Do konce utkání jsme si ještě připravili nějaké náznaky šancí, ale jelikož jsme je opět nedotáhli do konce, tak si hosté odvezli všechny 3 body a my můžeme opět jen bědovat nad naší mizernou koncovkou, i když je nutné i podotknout, že společně se Želešicemi toto byl nejfotbalovější a nejlepší tým, se kterým jsme se v jarní části sezóny potkali.