25. kolo - OP mužI12.06.2018
13:0 (5:0)

AFK TIŠNOV B

TJ SOKOL POPŮVKY

Branky: 10. (p) a 16. Zdražil T., 31. a 33. Vít Ra., 45. a 76. Seyfert, 48. a 90. Pospíšil, 58., 75. a 81. Marvan, 64. Flamich, 69. Babička

Kyjovský

Vít Ra., Klíma, Sova, Zdražil V.

Mičánek, Zdražil T., Babička, Pospíšil

Marvan, Seyfert

Flamich (59. Mičánek), Kapoun (66. Zdražil V.)

Toto utkání bylo v podstatě od počátku hra kočky s myší a bylo jen otázkou, na kolika brankách se konečné skóre zastaví. První branka padla v 10. min., když po dlouhém míči od Babičky byl ve vápně faulován Marvan a pokutový kop s přehledem proměnil T. Zdražil. V 16. min. Mičánek kolmicí uvolnil Marvana a ten před prázdnou brankou našel volného T. Zdražila, který již neměl problém vsítit druhou branku 2:0. Ve 31. po rohovém kopu T. Zdražila doklepl placírkou míč do sítě Ra. Vít 3:0. Tentýž hráč o dvě minuty později dostal míč z pravé strany do velkého vápna a na vzdálenější tyč obstřelil brankáře 4:0. V 45. min. prokličkoval po brankové čáře T. Zdražil a následnou zpětnou přihrávkou našel na malém vápně Seyferta, který uklidil míč do sítě soupeře popáté 5:0.

Ve 48. min. po centru z pravé strany se protlačil do zakončení T. Pospíšil a hlavou doklepl míč do branky 6:0. V 58. min. prodloužil Vítův centr hlavou do sítě Marvan 7:0. V 64. min. poslal před branku zpětnou přihrávku Seyfert a ta doputovala až k volnému Flamichovi, který pravačkou ze 7 m rozvlnil síť 8:0. V 69. min. přenesl dlouhý míč Seyfert na Babičku, který si přihrávku zpracoval na prsa a následně sám před brankářem jej obstřelil 9:0. V 75. min. po samostatné akci přehodil gólmana Marvan 10:0. 76. min a totožná akce jako před minutou, jen brankáře přehodil Seyfert 11:0. V 81. min. se technickou střelou zpoza velkého vápna na vzdálenější tyč prosadil Marvan 12:0. Skóre uzavřel v 90. min Pospíšil, který doklepl do sítě centr z pravé strany 13:0.