26. kolo - III. třída muži - sk. B22.06.2017

Branky: 63. Radek Vít – 28. Martin Sedláček

Rozhodčí: Stanislav Minařík – Pavel Minařík, Petr Horák

Vít Ra., Vít Ro., Sova, Klíma

Smolík, Mičánek, Brabec, Feifer

Pařízek, Pilný M.

Pilný Š. (68. Pařízek), Zdražil V. (89. Pilný Š.)

Poslední utkání sezóny příliš fotbalové krásy nenabídlo a po celé střetnutí bylo v poli poměrně vyrovnané. Do první vyložené šance jsme se ve 20. min. dostali my, když se z levé strany dostal sám před brankáře Pilný M., ale hostující gólman stačil nohou zasáhnout. A tak se nakonec z první branky radovali ve 28 min. hosté, když se po rychlé výměně míče na naší pravé straně dostali až před Kyjovského a střelou po zemi do protipohybu jej překonali 0:1.

Ve druhém poločase se obrázek hry příliš nezměnil. Hosté se dostali do nějakých střeleckých pozic, ale žádnou nevyužili, a tak jsme po podobné akci jako hostující tým v 63. min. vyrovnali, když si na naší pravé straně narazil míč Vít Radek se Smolíkem, dostal se do velkého vápna a střelou na zadní tyč dal na konečných 1:1. Kaňkou střetnutí byly dvě červené karty (na každé straně jedna), po jejichž udělení rozhodčí utkání ihned ukončil.

Na závěr se sluší dodat, že v předposlední minutě došlo k symbolickému střídání, kdy za potlesku všech hráčů a fanoušků ze hřiště odešel Štěpán Pilný, který tímto ukončil svoji mnohaletou hráčskou kariéru, za kterou bych mu jménem všech současných i bývalých spoluhráčů, funkcionářů a fanoušků chtěl poděkovat!