Branky: 65. a 80. Horecký – 67. Marvan, 79. Panovský L. (p)

Vít Ra., Sova, Klíma, Kapoun

Mičánek, Panáček, Panovský L., Pospíšil

Marvan, Flamich

Kyjovský (68. Flamich), Pilný Š. (72. Kapoun)

K poslednímu utkání v tomto soutěžním ročníku jsme přistoupili více než vlažně, což se odrazilo na našem výkonu a konečném výsledku. I přesto jsme střetnutí mohli rozhodnout již v 1. poločase, ale opět nás zradila naše mizerná koncovka, takže jsme z několika šancí nic nevytěžili a do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

V úvodu druhého poločasu jsme soupeře přitlačili na jejich polovinu, ale opět jsme i ty nejvyloženější šance dokázali zahodit a buď trefovali brankáře, brankovou konstrukci (v utkání cca 4x) nebo mířili vedle. A tak v 65. min. přišel trest. Po naší chybné rozehrávce jsme na vlastní polovině přišli o míč, domácí se posléze dostali až na velké vápno, odkud střelou pod padajícím Babičkou otevřeli skóre 1:0. Za dvě minuty bylo vyrovnáno, když si z levé strany na střed navedl míč Marvan a tvrdou střelou pod břevno z hranice šestnáctky překonal domácího brankáře 1:1. V 79. min. byl v pokutovém území sražen L. Panovský a sám faulovaný nařízenou penaltu s přehledem proměnil 1:2. Bohužel hned po rozehrávce jsme trestuhodně nechali projít domácí až na velké vápno, odkud domácí hráč vystřelil, a námi tečovaná střela, šla do protipohybu Babičky, který byl v ten moment bez šance 2:2. Do konce se nám již žádnou branku vstřelit nepodařilo a tak střetnutí skončilo remízou 2:2.

Na závěr bych chtěl všem našim fanouškům poděkovat za podporu v tomto utkání (i celé sezóně) a zároveň se omluvit za náš velmi podprůměrný výkon v tomto zápase.