3. kolo - III. třída muži - sk. B30.08.2016
3:1 (1:1)

AFK TIŠNOV B

TJ SOKOL DOLNÍ LOUČKY

Branky: 37. Panovský Lukáš, 47. Panáček Tomáš, 70. Zeman Jiří - 13. Seyfert Václav

Rozhodčí: Tichánek František - Vondryska Luboš, Urbánek Martin

Juříček V.

Vít Ra., Fic, Vít Ro., Klíma

Panáček, Panovský L., Mičánek, Feifer

Zeman, Pařízek

Vejrosta (46´ Pařízek), Babák (69´ Fic), Pilný Š. (83´ Zeman),

Ve 3. kole jsme v derby přivítali celek Dolních Louček, který od úvodu utkání dokazoval, že nepřijel jenom bránit a po celé utkání se prezentoval sympatickým výkonem a domácím tři body nenechal rozhodně zadarmo.

Po úvodním oťukávání jako první udeřili hosté, když ve 13. min. po naší ztrátě míče uprostřed hřiště vysunuli středem obrany do samostatného úniku tišnovského odchovance Seyferta a ten na dvakrát překonal Juříčka 0:1. Ve 25. min. mohlo být s domácími ještě hůře, když po rychlém brejku po pravé straně tišnovské obrany přišel přesný centr a zcela nepokrytý hostující hráč trefil z malého vápna břevno. Od tohoto okamžiku začali domácí výrazněji přebírat iniciativu. Ve 28. min. zahrával z ideální pozice z 18 m, trestný kop Panovský, ale s jeho slabou střelou doprostřed branky si hostující brankář poradil. O deset minut později se situace přesně opakovala, ale tentokráte již Panovský přidal na razanci a vyrovnal 1:1.

O poločase došlo u domácích ke změnám v sestavě a ti se poté hned v úvodu druhého poločasu dostali do vedení, když Klíma vysunul do uličky na velkém vápně stojícího Panáčka a ten sám před brankářem nezaváhal 2:1. V 70 min. jsme svoje vedení zvýšili. Panovský přenesl míč na Feifera, který jej po pravé straně zatáhl a jeho centr usměrnil do sítě na penaltě stojící Zeman 3:1. Do konce utkání si již žádný tým nevypracoval vyloženou brankovou příležitost a tak utkání skončilo vítězstvím Tišnova 3:1.