Koutný

Kapoun, Klíma, Kroupa, Nedoma

Vejrosta R., Panáček, Mašek M., Koupil

Smrkal

I druhé venkovní utkání jsme celé odehráli pouze v 10 hráčích, jelikož stále přetrvává problém s velkým počtem omluvených absencí a k tomu se nyní připojila i totální nespolehlivost některých „mladých“ jedinců, kteří se k zápasu, který se odehrál v dopoledním čase, nedostavili.

I přesto jsme s Ivančicemi odehráli velmi dobré utkání a zejména v úvodním poločase jsme domácí v některých fázích hry i fotbalově přehrávali. Bohužel jsme 3 naše vyložené šance neproměnili (2x Mašek, 1 x Klíma), kdy zejména ta, kdy Mašek postupoval sám na brankáře, doslova volala po gólu. I domácí se ovšem dostali v prvním poločase do několika šancí. Gól ovšem dali ze situace, která pro nás byla velice smolná, když Koutnému propadl míč mezi rukama. A tak jsme úvodní poločas prohráli 1:0.

Do druhého poločasu již několik hráčů nastoupilo se zdravotními problémy a se sebezapřením, což se na hře projevilo, takže jsme sice v některých fázích hry dokázali podržet míč, ale do vyložených šancí jsme se již nedostávali. Za to domácí se dostali do více šancí než v úvodním poločase, ale většinou je vychytal Koutný nebo mířili vedle. I přesto jsme ještě 3x inkasovali, když zejména branka v poslední minutě, již byla zbytečná.

I přesto za výkon, jakým jsme v Ivančicích prezentovali, musím hráče pochválit.