4. kolo - III. třída muži - sk. B06.09.2016
0:4 (0:2)

TJ SOKOL DEBLÍN

AFK TIŠNOV B

Branky: 16. Pařízek Tomáš, 19. Koloc Martin, 65. Panáček Tomáš, 68. Panovský Lukáš (pen.)

Rozhodčí: Bumbálek Jiří - Toman Miloš, Sedlář Filip

Kyjovský

Vejrosta, Klíma, Panovský L., Bartoš

Panáček, Zeman, Mičánek, Feifer

Koloc, Pařízek

Pilný (46´ Pařízek), Babák (81´ Vejrosta)

Ve 4. kole jsme k dalšímu derby zajížděli do Deblína. Od úvodu jsme působili fotbalověji, ale do první příležitosti se dostali v 10. min. domácí, když tísněný domácí hráč hlavičkoval po rohovém kopu do boční sítě. V 16. min. jsme šli do vedení. Rohový kop Feifera na zadní tyč hlavičkoval o břevno do sítě Pařízek 0:1. Za další tři minuty již to bylo o dvě branky. Panáček kolmicí vysunul Koloce, kterému přenechal míč Pařízek, a ten podél vyběhnuvšího brankáře zvýšil na 0:2. Poté jsme se zcela zbytečně přizpůsobili hře soupeře, byli bez pohybu, utápěli se v kličkách a nepodrželi jsme míč. A tak se po zbytek poločasu na hřišti nic pohledného neodehrávalo, když domácí hrozili zejména ze standartních situací a ani my jsme žádnou akci nedotáhli do gólového konce.

Do druhého poločasu jsme nastoupili úplně jinak a hned od úvodu jsme kombinační hrou přišpendlili domácí na jejich polovině, ale ze spousty šancí jsme vytěžili pouze další dvě branky. Nejprve v 65. min. se po centru Mičánka od brankové čáry před brankou nejlépe zorientoval Panáček a z malého vápna překonal domácího brankáře 0:3. V 68. min. byl v samostatném nájezdu brankářem podražen Feifer a nařízenou penaltu proměnil Panovský, který tak stanovil konečný výsledek střetnutí na 0:4 pro Tišnov.