Vít Ra., Sova, Klíma, Vejrosta

Mičánek, Panáček, Babička, Zdražil T.

Marvan, Jilg

Feifer (66. Jilg), Kapoun (85. Mičánek)

Vyrovnané a bojovné utkání příliš fotbalové krásy nepřineslo a bylo spíše k vidění hodně osobních soubojů a střetů (mnohdy až za hranou) za nečinného přihlížení hlavního arbitra. V prvním poločase se obě mužstva dostala do náznaků šancí, ale žádnou 100% diváci neviděli.

V úvodu druhého poločasu jsme se dostali do první vyložené příležitosti, ale bohužel ani z brankové čáry jsme míč nedokázali dotlačit do sítě. O chvíli později se do vyložené šance dostali i hosté, když po odvrácené standartní situaci a následném vrácení míče zpět před branku zůstali před Koutným osamoceni 2 hostující hráči, ale jeden z nich mířil vedle. V 61. minutě padla jediná branka v utkání a to pro naše hráče velmi smolná a sporná. Po rozehrání standartní situace zachytil Koutný míč, ale po souboji s hostujícím hráčem jej upustil, a ten jej následně kopl do sítě. Píšťalka sudího se ale neozvala, a tak jsme prohrávali 0:1. Od té chvíle bylo střetnutí rozkouskované a naši hráči se po zbytek utkání do pořádného tlaku nedostali.

A tak si z utkání, kterému by spíše slušela remíza, odvezli všechny 3 body hosté.